Güneş, Ersan iyi insan ve lider oyuncuydu!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gaziantepspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 07.02.2016, 21:56 07.02.2016, 21:58
657

 Karşılaşmayı değerlendiren Şenol Güneş, "İkinci yarının ilk maçını oynadık. İyi başlayıp, iyi bititmrk istiyorduk. Eksiklerimizi gördük. Rakibe daha az gol pozisyonu verip daha fazla gol atabilirdik. Takımın tümü iyi niyetliydi. Kenarda bekleyen ve formda oyuncularımız da var. Camia olarak birlikteliğimizi korursak daha iyi olacağımızı düşünüyorum, bunu bekliyorum. Bu maç bitti, herkese teşekkür ederim, biz de görevimizi yapmaya çalışıyoruz" dedi.


Ersan Gülüm'ün transferiyle ilgili konuşan Güneş, "Ersan'ın gitmesine üzüldüm. İyi oyuncu, iyi insan ve lider oyuncuydu. Katkıları camia tarafından takdir ediliyor. Kapıyı sert kapatmadı, güzel kapatarak gitti. O da üzülmüştür ama iki taraf için şartlar iyi olunca böyle bir karar verilebiliyor. Uyum sıkıntısı Alexis ile Marcelo arasında olmadı. Ancak Ersan'ın gidişini kayıp olarak görüyoruz" diye konuştu.
Yorumlar (2)
Yönetim İstifa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5 yıl önce
Hep aynı değişiklikler, Necip ve Cenk oynasın diye hep aynı değişiklikler, yeni transferleri oynatsaydı bunlar olmayacaktı, Ersan'ı gönderen ve sürekli aynı değişikliklerde ısrar eden Şenol Güneş, olası gidecek şampiyonluğun sorumlusudur (!)
kleber kleberson 5 yıl önce
amuğa gorum haaa