Güneş'e yönetimden tam destek

Beşiktaşlı yöneticiler, Malmö karşılaşmasında kadro tercihiyle eleştirilen hocaya destek çıktı. Taraftarlar sosyal medyada 2-0’lık Malmö mağlubiyetinin faturasını Şenol Güneş’e keserken, Beşiktaş yönetimi deneyimli teknik adamın arkasında bir kaya kadar sağlam duruyor.

GÜNDEM 06.10.2018, 03:06 07.10.2018, 11:00
599

Taraftarlar sosyal medyada 2-0’lık Malmö mağlubiyetinin faturasını Şenol Güneş’e keserken, Beşiktaş yönetimi deneyimli teknik adamın arkasında bir kaya kadar sağlam duruyor. Babel, Quaresma, Oğuzhan ve Tolgay’ı yedek bıraktığı, Adem Ljacic’i ise 70’te kenara aldığı için çok eleştirilen hocaya sahip çıkan siyah-beyazlı yöneticiler, karşılaşmanın ardından yaptıkları durum değerlendirmesinde Şenol Güneş’in 11’i için “En ideal kadro” yorumunu yaptılar.

Gollerin pozisyon bile sayılmayacak ataklarla geldiği görüşünde birleşen idareciler, şu sözlerle hocayı desteklediler: “Şenol Güneş futbolda tek patron. Bunu herkes böyle bilsin. Beşiktaş Kulübü’nde diğerlerinden belki de çok farklı bir sistem var. Biz teknik ekibin işini sorgulamaz, onlara karışmayız. 

‘DÜNYANIN SONU DEĞİL’

Uefa Avrupa Ligi’nde karşılaştığımız tüm rakiplerin görüntülü analizlerini hem kendisi hem de teknik ekibi yapmıştır. Üstelik maç takvimi uyduğu için kendisi İsveç’e gidip Malmö’yü canlı izleme fırsatı da buldu. Tabii ki onun sahaya sürdüğü kadro, en ideal 11’dir. Daha sadece 2 maç oynadık. Önümüzde 4 karşılaşma var. Bir mağlubiyet yüzünden hiçbir şeyi yıkıp, dökmeyiz. Dünyanın sonu değil. Telafi edeceğimiz maçlar olacak.”

Şampiy10 / Erdal Cömert

Yorumlar (3)
Kartal 2 yıl önce
Bu lafı son iki senedir o kadar fazla duyduk ki gına geldi dünyanın sonu değil ne demek lan almayın paralarınızi her ay dünyanın sonu değil.
Kartal 2 yıl önce
Yönetim gendi kendine gelin güvey ulan size kim destek versin orman sana bu dönem oy verene Allah sorsun.
Kartal 2 yıl önce
Yönetimin destek vermesi şu demek onlar da yani başta orman da biliyor ne hatalar yaptığını bir sürü işe yaramaz adam alıp gereksiz satarak takımın balansiyla bozduğunu senolu destek diyerek başarısızlığı ona yüklüyor açıkça belli yooookk orman efendi çok oynadın bu takımla bu hale getirdin seninde suçun çok hep vitrine oynadın yazık seni bu taraftar hala taniyamadi.