Güneş: "Devletin polisi polisliğini yapsın"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Medicana Sivasspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 16.04.2016, 21:38 16.04.2016, 21:39
6697
Karşılaşmayı değerlendiren Şenol Güneş, "Her maç zor. Rakibin yükselen bir form grafiği var. Bize karşı ilk yarı yüksek tempoda oynadılar, ikinci yarı düştüler. Maç kontrolü bizdeydi, son yediğimzi gole kadar başarılıydık. beck'in kartı dışıdna oyuncularıma olumsuz bir şey söyleyemem. Çok gereksiz bir kart gördü. Gomez, İsmail de sınırdaydı" dedi.
Açıklamalarına devam eden Güneş, "Biz giriş ve çıkışlarda sürekli hakaretlere maruz kalıyoruz. Devletin polisi polisliğini yapsın. Kulüplerin polisi değiller. Çok çirkin bir görüntü vardı, bu olumsuzluğu bir daha görmek istemiyoruz. Temsilciye de söyledim, bize sakin olun demek yerine o olay engellenmeli" diye konuştu. 
Yorumlar (4)
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Polis polisliğini yapsın da, Hoca sen de Teknik Direktörlüğünü düzgün yap! Her maç şansın böyle yaver gitmez! Sahada dökülen ve ne yaptığını, ne işe yaradığını anlayamadığımız bir Olcay dururken, çok iyi oynayan Kerim'i çıkarmak futbolu bilmemektir! Olcay ile bir akrabalığınız var mı? Olcay'ı hepimiz seviyoruz ama adam formsuz ve daha iyiler varken o kenarda durmalı!.. Nitekim golü de onun hatasından yedik! Ayrıca takım her maçta tam farka gidecek oyun oynarken Orta sahadan oyuncu çıkarıp Kazma Necip'i sahaya sürmen resmen Korkaklıktır!.. Bunları da kazanırken yazalım ki takiyye olmasın. Kaybedince herkes eleştirir, önemli olan kazanırken de hataları görmektir.
Kerimesen 5 yıl önce
Ramazan sen maçı seyyretmemişsin sıfır....
aaaa 5 yıl önce
golü olcayın hatasından yedik derken o lcayin savunmada olduğunu kabul ediyorsun. oğuzhan sarı görmemeli maç alınmış. o zaman ozi kenara gelmeli necip girmeli hem sarı hakkı var hemde pres yapsın. futbol sadece go
atmak değil bunu sorumluluğu olmayan anlayamaz
Serdar 5 yıl önce
Olayı anlatayım maç çıkıșı otobüslere binerken futbolcularimizdan bazilari fotograf cektirmek istedi.direk otobuse bindiler tolga sosa attiba oguzhan haric. Senol hocada binerken cocugu icin foto cektirmek isteyen abide bagirdi. Olay bundan ibaret senol hocanin yaptigi büyük ayīp.