Güneş, Beşiktaş'a yakın!

Beşiktaş, takımın başına Şenol Güneş'i getirmek istiyor. Başkan Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'yle görüşmeleri olumlu geçen tecrübeli çalıştırıcı, siyah beyazlı takımın yeni sezon planlamasına da şimdiden başladı.

Güneş, Beşiktaş'a yakın!

Beşiktaş, Şenol Güneş'te sona yaklaşıyor. Bir süredir teknik adam arayışlarını sürdüren siyah beyazlı yönetim, Şenol Güneş ile büyük oranda anlaştı.

Pazartesi günü Güneş ile bir araya gelen Başkan Fikret Orman, daha sonra Hollanda'ya giderek geçen sezon Stuttgart'ı çalıştıran Huub Stevens ile temasa geçti. 61 yaşındaki teknik adam ile yaptığı görüşme sonrası İstanbul'a dönen Orman, Şenol Güneş isminde karar kıldı.

Başkan Fikret Orman ile yaptığı görüşme sonrası İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile de bir araya gelen Şenol Güneş'in siyah beyazlılara imza atmaya yakın olduğu ifade edildi.

Güneş, Çebi ile yaptığı toplantı sonrası gelecek sezon yardımcı antrenör olması planlanan Tamer Tuna ile de görüştü. İki isim, takımın son durumu ve yeni sezon planlaması hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Şenol Güneş ayrıca Tranzonspor'u çalıştırdığı dönemde borda mavili ekipte görev yapan, son ikin yılda da Beşikaş'ta Slaven Bilic'in tercümanlığını yürüten Halil Yazıcıoğlu ile görüştü.

Yaşanan bu trafiğin ardından Beşiktaş'la sözleşme imzalaması tahmin edilen Güneş ile ilgili resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eagle63
eagle63 - 4 yıl Önce

şampiyonluk yaşamak isteyen şenol güneşi bile soğutacak yönetim

bjk 1903
bjk 1903 - 4 yıl Önce

ya yeter artik gelcekse gelsin biktirdiniz milleti

airman
airman - 4 yıl Önce

bu iki yazan arkadaşa bjk1903 ve eagle63'e tamamen katılıyorum.
Aynen YETER YAAA....
Gelsin artık birisi bitirin yaa.Elalem oyuncu bile transfer etti.

airman
airman - 4 yıl Önce

EY Başkan.
Şenol Güneş ile anlaşacaktınız da ki doğrusu yerli teknik adamdır Güneş veya başka biri...Yabancı bizi tanıyana kadar bir sezon geçiyor heba oluyor.
Neden Hollanda'ya gidip yabancı teknik adamla görüştün?
Ben Şenol Güneş yerinde olsaydım kabul etmezdim.O olmadı Sen ol deniyor adama.daha baştan küstüryor kırgınlık yaratıyorsunuz yaaa...

halil
halil - 4 yıl Önce

Neyi bekliyorsun yonetim yaaa.. imzala bitsin senol hocayla

samim
samim - 4 yıl Önce

bu iş bukadar uzadığına göre çok para istiyo heralde

Ahersoy
Ahersoy - 4 yıl Önce

Lan ormancı allah belanı versın o sarı pıcın arkasında durmussun resım cektırıyosun tupcuye destek verıyosun allah senın belanı versın hesap sorucam dıye geldın canagını yalıyosun trabzon baskanıkadar olamadın ahlaksız herıf lan sen ancelottıyı getırsen neye yarar karaktersız sahsıyetsız adı pezevenk bu nedır ya hesap soracam dedın ıkı katını yaptın sımdı el ele yuh aq yuh

pertev
pertev - 4 yıl Önce

Fikret hayatın yalan ve yalakalık bir de utanmadan Seba gibi olacağım deyip adını ağzına alıyorsun.