Güneş açıkladı! ''Evet; onunla görüşüyoruz''

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1461 Trabzon maçının ardından konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1461 Trabzon'u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Performanstan memnun olmadığını belirten deneyimli hoca, "Hücumda hareketlilik eksikliği ve top kayıpları, bize golü geç getirdi. Oyuncuların şu andaki performansları şu anda istediğimiz noktada değil. Bu dalgalanma içinde, maç içinde oyuncuların yerini değiştirerek, ideal 11'imizle, ama diğerlerinin de oynamasıyla devam etmemiz gerekiyor. Özellikle son bölümde yine de kazanma arzusuyla rakibi zorladık. Bunu zaman zaman eksik yaptık. Mersin maçında daha iyi olacak diye düşünüyorum. Rakibimiz de dirençli oynadı. Hem bizim için iyi bir hazırlık maçı oldu, hem de 3 puan aldık." dedi.

"OYUNCUYA İHTİYACIMIZ VAR"

Transferle ilgili konuşan Güneş, "2 tane oyuncu ayrıldı, oyuncu almadık. Başkanımız oyuncu bakıyor. Elimizdeki oyunculara güveniyoruz. Tolgay yeni katıldı, Veli yeni katıldı. Toplam 22 oyuncumuz var, sayısal olarak da sıkıntımız var. Oyuncuya ihtiyacımız bu anlamda var. Oyuncularda değişiklik olur mu, bunu oyuncuların performansı belirleyecek. Belirli oyuncuların üzerinde spekülasyon yaparak bunu baskıya dönüştürmek doğru değil" ifadelerini kullandı.

"BOYKO İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

Boyko'nun görüşülen kaleciler arasında olduğunu belirten tecrübeli antrenör, "Boyko için hiçbir şey düşünmüyorum, elimde olmayan oyuncu için niye konuşayım? Belki başka birisi olacak. Konuşulan birçok kaleci var. Stoper de öyle. Bunların hiçbirinin garantisi yok. Görüşülen isimler arasında Boyko var, doğru" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 23:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Henri Bedimo'yu alsınlar, sol kulvarı delik deşik eder, Fransa basınına göre teklif etmişiz, İsmail ve Tosic'i görmek istemiyoruz.