Günde iki paket sigara içiyor!

Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini Fırat Aydınus yönetecek.

GÜNDEM 20.03.2015, 20:28
2380
Günde iki paket sigara içiyor!

Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini yönetecek olan ve asıl mesleği Jeoloji Mühendisliği olan Fırat Aydınus, FIFA'nın uyguladığı Yo-Yo testinden geçememişti. Çünkü; Süper Lig'de en kritik maçlarda görev alan Aydınus, günde iki paket sigara içiyor! 

UEFA Hakem Komitesi Başkanı Pierluigi Collina, MHK’ya bu konuda net mesaj vermiş, “Koşamayan hakemler kesinlikle listeye giremeyek” demişti. Ancak Aydınus bu durumu pek dikkate almadı. Tecrübeli hakem, kendisine gerektiği kadar bakmıyor. Ayrıca Aydınus’un yaşadığı ailevi sorunların da psikolojik olarak testlere tam olarak hazırlanamamasına neden olduğu ifade ediliyor.

Fırat Aydınus gibi Süper Lig'de yıllardır görev yapan bir başka hakem Bülent Yıldırım da sigara müptelası. Her iki hakem de bu nedenle FIFA'nın testlerini geçemeyerek liste dışı kalmıştı.

Yorumlar (7)
baba kartal 6 yıl önce
Boş sigara mı içiyor ???
öfkeli kanat 6 yıl önce
Biliç 1
F.Ayinus 2
2-0 gerideyiz geçmi$ olsun.
sakaryali 6 yıl önce
Robert prosinecki 2-3 paket marlboro içiyordu.
Adam yine de en üst seviyede oynuyordu.
Hersey calismaya bagli.
bonito 6 yıl önce
Arkadaşlar beklentimiz çok yüksekti ama olmadı. Şanssızdık.,hepimiz üzüldük.Ama takımı yalnız bırakmak Beşiktaş taraftarına yakışmaz. Hele ki kaybettiğimiz hiç bir şey yok. Ligde lideriz çok şükür. Takımın morale bize ihtiyacı var. Kıçı kırık FB taraftarı bile takımınına bu kadar tepki göstermez. Sakin olalım. Olağan üstü şartlarda mücadele verildiğini unutmayalım
onur 6 yıl önce
bonito kaybettiğimiz çok sey var.tepki neden yanlış adam gibi oynasınlar kaybetsinler biz ayakta alkışlarız.Oynamadı mı tepkimizi koyarız.yememden içmemden gezmemden kesicem forma alacam, maca gidicem,zaman vericem saçma sapan oynucaklar.sen tepki verme ben sonuna kadar veririm.2 topa vurup milyon dolarla alıorsa oraya çıkıp adam gibi top oynucak.
Onr 6 yıl önce
sıkıntı yok ben bjk maclarında 2 paket sigara içiyorum.
Levent Kartal 6 yıl önce
Bonito Kartal Kardeş biz dünya zorluklara her türlü bezdirmeye rağmen bu renklere sonuna kadar sahip çıkan taraftarlarız, bu tepki sonuna kadar doğruydu tolga adam gibi adamdır ama iki sezondur yaptığı hatalar her golden sonra bitaraflarını tutmalar kritik maçlarda iyi performans göstermemesi konsantre olmamamısı artık bir yere kadar bilic içinde söylediklerimin aynısı geçerli, bu arada suç birazda bizde şakşakçılıkta üstümüze yok ortada adam gibi birşey yok hemen abartarak övünüyoruz, yahu şu dembabanın yağtığı kazma burak yılmaz yapıyo adamı yuhalıyo be, herşeyi fazla abartmamak ve ciddiyeti bozmamak lazım.