G.Saray karşısında 70 bin kişilik bir destek bekliyoruz

Beşiktaş ikinci başkanı, "Futbol hatayı affetmiyor. 3 puanlık kayıp, bütün dengeleri değiştiriyor. Uzun maratonda her kilometreyi adam adım geçmeliyiz" dedi

G.Saray karşısında 70 bin kişilik bir destek bekliyoruz

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2014'ü lider olarak tamamlayan siyah-beyazlılar hakkında özel açıklamalarda bulundu. Hem yönetim, hem teknik heyet, hem de futbolcular olarak çok yorulduklarını belirten Çebi, "Kolay değil. Sezona erken başladık. Avrupa'da mücadele için erkenden form tuttuk. Üç cephede devam ediyoruz. Kolay olmadı. Hepimizde yorgunluk var ama 2014'ü lider bitirmemiz bizim yorgunluğumuzu alıyor" dedi. Çebi , şöyle devam etti: "Asıl önemli olan yorgunluk değil, rehavete kapılmak. Konya maçında yorgunduk, Adana Demirspor maçında rehavete kapıldık. Futbol hatayı affetmiyor." 

Uyarıyorum! 


Üç puan kaybın tüm dengeleri değiştirdiğini ifade eden Ahmet Nur Çebi, "Haziran ayına kadar böyle devam etmeliyiz. Her zaman uyardım, uyarıyorum. Saha içerisinde herkes dikkatli olmalı. Bu uzun bir maraton ve her kilometreyi emin adımlarla geçmek zorundayız" yorumunu yaptı.

70 bin kişi olmalı! 


İkinci Başkan Çebi, taraftarsız şampiyon olmanın imkansız olduğunu söyledi. Tecrübeli yönetici, "Derbi maç için şu anda 10 bine yakın bilet satıldı. Yönetim, takım, camia, taraftar kenetlenme olursa şampiyonluk gelir. Taraftarsız bu iş olmaz. Beşiktaşlı, takımına sahip çıkmalı. G.Saray karşısında 70 bin kişilik bir destek bekliyoruz" ifadesini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sami
Sami - 4 yıl Önce

Daha cok beklersin. Fakat siz topluca gidince 80 bin olur olimpiyat stadi. Soylenecek cok sey var ama hadi neyse.

marco
marco - 4 yıl Önce

biletimi de aldım en az 70 bin gerçek beşiktaşlı oradayız

sami ye
sami ye - 4 yıl Önce

siz gelmeyin lan zaten maçlara çarşı orda olduktan sonra gerisi tırs. (şimdi ak troller saldırıya geçer )

Baran35
Baran35 - 4 yıl Önce

Arkadaşlar ben maça izmirden geliyorum bizim için öncelik Beşiktaş değilmi bize beşiktaşımızı herşeyin üstünde tutmuyormuyuz herkez lütfen stada gelsin yalnız bırakmayalım takımımızı bu maçta herşeyi bir kenara bırakalım herkes bir fedakarlık yapsın tek aşkımız beşiktaşımız ...

deniz
deniz - 4 yıl Önce

25 TL...Sadece 25 tl bilet parası .Şmpiyonluk yolundayız ve hayati bir maç ..ben Balıkesirden geliyorum bu maça..Herkes biletini alsın...Yıllardır ilk defa şampiyonluğa böylesine yakınız..

asabi
asabi - 4 yıl Önce

sanmıyorum okadar kişinin geleceğini. inşaalllaah gelirler ve orayı gs ye dar ederiz. pişman olurlar olimpiyatta oynamak istediklerine. lakin hava soğuk, talep 70 bin olur mu? ihtimal vermiyorum. yalnız yine 25 30 bin falan olur heralde ki bence bu bile yüksek demektir. tüm kalbimle hınca hınç dolmasını isterim o ayrı..

Baran 35
Baran 35 - 4 yıl Önce

Evet hava soğuk ama o havada içimizi beşiktaşımız ısıtacak umarım herşeyi bi kenara bırakıp gelebilcek durumu olan herkes gelir İnönü gibi atmosferi çok özledik ama az kaldı stadımız bir bitsin yine cehennem olacak herkese o stad

metin
metin - 4 yıl Önce

satılmış çarşı artık beşiktaş ın malı değil bazılarının kuklası oldu değil mi samiiii