‘G.Saray derbisi Olimpiyat’ta’

Vardar: “Biz bu sezonki derbileri Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağımızı söylemiştik. Bu kararımızda bir değişiklik olmadı.”

GÜNDEM 01.12.2014, 08:17
890
‘G.Saray derbisi Olimpiyat’ta’

BEŞİKTAŞ’IN A Takım’dan Sorumlu Yöneticisi Mete Vardar, Süper Lig’in 16. haftasında G.Saray ile oynayacakları derbiyi Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapacaklarını söyledi. Bilindiği üzere önceki gün G.Saray Başkanı Duygun Yarsuvat’a “Beşiktaş sizinle yapacağı maçı Konya’da oynamak istiyor. Böyle bir talep gelmesi durumunda tavrınız nasıl olur?” sorusu yöneltilmişti. Yarsuvat ise “Her yer Türkiye’dir. Her yerde oynarız” yanıtını vermişti. 


 
ANCAK VATAN’a konuşan Mete Vardar, G.Saray mücadelesini Konya’da oynama gibi bir düşüncelerinin olmadığını belirtip “Biz bu sezonki derbi karşılaşmalarımızı Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağımızı sezon başında açıkladık. Bu kararımızda bir değişiklik olmadı. G.Saray derbisini Olimpiyat’ta yapacağız” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (1)
Tuncay 6 yıl önce
Ahhh, nerede simdi o rekor kirdigimiz 80 bini askin muhtesem bjk taraftari! Artik o gunler geride kaldi bu macada 25 bin kisi gelir. Futboluda taraftari da oldurduler bitirdiler. Yaziklar olsun!