Gözyaşları

Efsane başkan Süleyman Seba'nın vefatının ardından Beşiktaş'ın yeni stadına isminin verilip, verilemeyeceği gündemdeki sıcaklığını koruyor. NTV Spor yorumcusu Ali Ece, Seba ile olan anısını canlı yayında paylaştı ve efsane başkanın mütevazılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

GÜNDEM 15.08.2014, 15:08
Gözyaşları

Efsane başkan Süleyman Seba'nın vefatının ardından başta taraftarlar olmak üzere spor camiası Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'ya Seba'nın isminin verilmesi yönünde görüş bildirmişti...

NTV Spor yorumcusu Ali Ece, rahmetli başkan Süleyman Seba ile bir anısını canlı yayında paylaştı.

Ece, "Herkes yeni stada Süleyman Seba adının verilmesini istiyor. Firma da böyle bir şey düşünüyor. Ama Süleyman Seba'ya böyle bir şey söylendiğinde ne demişti biliyor musunuz? "Hakkı Yeten dururken benim adımı neden veriyorsunuz? Vermeyin" dedi. Hakkı Yeten adına tesis olduğunu söyleyenlere "Şeref Bey'in, Şan Ökten'in adını verin. Şan Ökten, Beşiktaş'a futbolcu izlemeye giderken rahmetli oldu" dedi.

Fulya'daki tesislere Şan Ökten'in adını siz verdiniz şeklinde verilen cevaba "Benim adımı vermeyin. Bana gelene kadar çok kişi var. Ben ne yaptım ki?" dedi ama kimse ona daha "ne yapacaksın Süleyman Başkan, Süleyman baba, Süleyman abi"  diyemedi. Ama verilecek adı yeni stada..." ifadelerini kullandı.

Loading...
Yorumlar (5)
aslanavcisi 6 yıl önce
vodafone bu stada Süleyman seba vodafone arena isminin koyulmasına vesile olursan sana en az 10 abone sözü benden. lütfen bu fedakarlığı yap bizim için
Volkan Aksoy 6 yıl önce
Mütevaziligine veriyorum büyük baskanin. Herkeszin ismini verilmis bir tesise yada binaya. Bence stada da Süleyman Seba ismi verilmeli.
adanali 6 yıl önce
eger vodafone bu babaligi yaparsa, ben ve ailem toplam 6 kisiyiz,hepimizin hattini bende vodofone a geciricem
feyyaz kanad 6 yıl önce
vodafone bu babalığı yapsın bende avea ile tahaüttüm bozup cezayı ödeyip vodafone geçicem
rua 6 yıl önce
vodafone açıklasın, ertesi gün hattımı taşıyacağım