GÖZLER DEMİRÖREN'E ÇEVRİLDİ

Orman, Beşiktaş'tan 100 milyon TL alacağı olan eski başkan Demirören'e yeni teklif yaptı:

 "Spor Toto, Denizbank ve Aktif Bank'a sattım. Şu anda 1 tribün boşta. O tribüne de Milangaz ya da senin belirleyeceğin bir markanın adını verelim. Bunu başka sponsorluklarla da destekleriz. Artık bu karışıklığa bir son verelim" dediği öğrenildi.

GÖZLER DEMİRÖREN'E ÇEVRİLDİ

Demirören'in net bir karşılık vermediği bu teklifi düşüneceği, yüzde 60'a yakınının silinmesi düşünülen borcun kalan bölümünün stadın açılışı ile birlikte çözüme kavuşturulmasının beklendiği ifade edildi.

ÇOK YAKINDA...

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın çok yakında yapacağı bir basın toplantısı ile Vodafone Arena'nın açılacağı tarihi ve açılış programını kamuoyu ile paylaşacağı bildirildi.


 Sabah
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 09:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevat Prekazi
Cevat Prekazi - 3 yıl Önce

Seyhmuz musun nesin! Senin baskanin da para yok.Tarihteki ilk parasiz baskan. O begenmedigin demiroren dunya yildizlarini transfer etti ve sampiyonluk gordu. Orman varken hersey 0, nasil destek olursun buna,sen besiktasli degilsin. Sayin Adalinin da 9 Trilyon alacagi var. Adamlar bjk icin neler vermis gor!

şeyhmus
şeyhmus - 3 yıl Önce

sayın başkanım bu ugursuz adamın parasına tenezzül etme bu parayıda ödeme bildigi yere şikayet etsin zaten o para bunun cebinden çıkmadı icab ederse seyirciden para topla bu mendebura egilme