Göstere göstere insanları yanlış yönlendirdiler!

Ziraat Türkiye Kupası'nda yarıda kalan Fenerbahçe - Beşiktaş maçının kaldığı yerden seyircisiz olarak oynatılmasına karar verildi. TFF'nin kararı sonrası spor yorumcusu Erman Toroğlu değerlendirmelerde bulundu. 

A Spor ekranlarında kararı değerlendiren Erman Toroğlu şunları söyledi:

"Şekip Mosturoğlu ile Aziz Yıldırım insanları yanlış yönlendirdi. Maçta 4 temsilci var. Bir tanesi protokolde oturuyor, küfürleri yazıyor. Kalan 3'ünün 2'si kale arkalarında görevli. Bir tanesi de yedek kulübesinin orada görevli oluyor. Şenol Güneş hastaneye giderken temsilcinin biri arabasına binip Şenol Güneş'i takip ediyor ve raporuna yazıyor. 

Hakem de var da temsilci de yok diyorlardı. Protokol tribününde oturan temsilci raporunda bu olmaz zaten. Diğer temsilcinin raporunda açık açık yazılmış. Quaresma yerden anahtarlık ve para alıp kenarda birine verdi. O verdiği kişi temsilci. Göstere göstere insanları yanlış yönlendirdiler."

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 20:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alicem
Alicem - 11 ay Önce

Aziz yıldırım ve aykut kocaman türk futbol tarihinin yüz karaları utancınızla yaşayın

Gece kartalı
Gece kartalı - 11 ay Önce

Balık baştan kokar. Bir ülkenin cumhurbaşkanı böyle konuşursa sonuç böyle olur. İnşAllah sandıkta oy verirken vicdanınızın sesini iyi dinleyin. Bu ülkede adalet yok

sermet
sermet - 11 ay Önce

Yazıklar olsun yanlış yönlenenlere.vicdanları onları İnşAllah rahat bırakmaz.

Şevket Ağaner
Şevket Ağaner - 11 ay Önce

Çok üzgünüm adaletin bu kadar yerlere düştüğüne inanamıyorum.işin garibi fenerliler bunu nasıl içlerine sindiriyor.?