Gomez’den önümüzdeki sezon açıklaması

Beşiktaşlı Mario Gomez, şampiyonluğu doyasıya kutladığı açıklamasında gelecek sezonla ilgili de ipucu verdi.

GÜNDEM 15.05.2016, 22:33 15.05.2016, 22:34
832
Gomez’den önümüzdeki sezon açıklaması

 Beşiktaş’ın Alman golcüsü Mario Gomez, şampiyonluğun geldiği maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Gomez şampiyonluk için duyduğu mutluluğun yanında siyah beyazlı takımda çok mutlu olduğunu ve önümüzdeki sezon kalmak için çok olumlu duygular beslediğini söyledi.

Mario Gomez’in açıklamaları şu şekilde

“ÇOK ZOR GÜNLERDEN SONRA…”

“Harika bir atmosfer vardı. Her duygunun yoğun yaşandığı bir gündü. Taraftarlar maç bitmeden kutlama yapmadı. Biter bitmez müthiş bir kutlamaya başladık. Çok zor günler geçirdikten sonra buraya geldim. Bana yardım eden herkese çok teşekkür ederim, onlara minnettarım. Ben de bireysel olarak burada iyi performanslarımı göstermeye başladım. Çok mutluyum.”

“ŞAMPİYONLUK GELMEDEN REKORUN ANLAMI YOK”

“Çok önemli rekor. Beni gururlandıran rakamlar değil rakamların şampiyonluğu getirmesi. Kariyerim boyunca goller attım. Goller şampiyonluk gelince güzel. Buradaki ilk sezonumuzdu. Burada şampiyonluğu haketmek de ayrıca çok güzel”

“BEŞİKTAŞ’TA KALMAK İÇİN OLUMLU DUYGULARA SAHİBİM”

“Kesinlikle hiçbir takımla görüşümedim. Daha önce bir defa Nisan’da belirleyici bir karar almıştım. Bir daha da asla yapmadım. Sadece şampiyonluğa odaklandığımı söylemiştim başkanımıza. Kutlamalardan sonra yaz tatili ve şampiyona başlayacak. Kulüple gerekli görüşmeleri yürüteceğiz. Burada hangi koşullara sahip olduğumu biliyorum. Bu takım önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde olacak. Burada kalmak için çok olumlu duygulara sahibim.”
Yorumlar (3)
Büyük takımsan bırakmayacaksın 5 yıl önce
Büyük takımsan Gomez'i bırakmayacaksın.
BEŞİKTAŞK 5 yıl önce
Büyük takımsan umutlarını sadece Gomez'e bağlamayacaksın. Bu takıma gelen her forvet gomez olmaya aday. o yüzden büyük takım.
burak 5 yıl önce
Hala kaliyorum diyemiyor.. ondan tribunler gomez diye degil quaresma diyee tezahurat yapiyor.. hic bir zaman bjk liyim ditemedin be kocum