"Gol rekoru kırarım"

Golleriyle Beşiktaş'ı zirvede tutan Gomez, Ricardo Quaresma'ya övgüler yağdırarak “O, benim gol atmam için çok savaşıyor. Attığı her top tehlike yaratıyor” dedi.

GÜNDEM 09.03.2016, 13:06 09.03.2016, 13:08
892

 Ligde 18 gole ulaşarak, Pascal Nouma ve Demba Ba’nın siyah beyazlı forma altında attığı gol sayısını yakalayan Mario Gomez, Portekizli takım arkadaşı Ricardo Quaresma’ya övgüler yağdırdı.

Alman golcü, “Quaresma’nın hızına yetişirsem sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi. Son olarak 2 gol attığı Eskişehir maçı sonrası Hürriyet’e özel açıklamalarda bulunan Gomez, “Kanatlardan beslendiğim gol yollarında çok daha etkili oluyorum. İsmail, Töre ve Quaresma, benim gol atmam için çok savaşıyor. Onların attığı her pas tehlike yaratıyor, Özellikle Quaresma’nın hızına yetişirsem, sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi.

FENERBAHÇE DERBİSİ BİZİ KAMÇILADI

Lİigde 18 gole ulaşarak, Pascal Nouma ve Demba Ba’nın siyah beyazlı forma altında attığı gol sayısını yakalayan Mario Gomez, Portekizli takım arkadaşı Ricardo Quaresma’ya övgüler yağdırdı. Alman golcü, “Quaresma’nın hızına yetişirsem sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi. Son olarak 2 gol attığı Eskişehir maçı sonrası Hürriyet’e özel açıklamalarda bulunan Gomez, “Kanatlardan beslendiğim gol yollarında çok daha etkili oluyorum. İsmail, Töre ve Quaresma, benim gol atmam için çok savaşıyor. Onların attığı her pas tehlike yaratıyor, Özellikle Quaresma’nın hızına yetişirsem, sezon sonunda gol rekoru kırarım” dedi. 
Yorumlar (1)
kartal bakışlı 5 yıl önce
vodafon arenaya canlı kartal hazırlanıyor mu???

talep ediyoruz ve maçtan önce sonra uçmasını hayali gerçek olması dileğiyle