Gökhan Töre'ye 3 Maç

PFDK Fenerbahçe başkanı Yıldırım'a müsabaha hakemine hakaretten 60 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırdı. Beşiktaş'lı Gökhan Töre'ye ise 3 maç men cezası çıktı.

GÜNDEM 30.10.2014, 22:07
1189
Gökhan Töre'ye 3 Maç

Profesyonel Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a ve Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre'ye kestiği cezalar belli oldu.

Kurul bugün yaptığı haftalık olağan toplantısında TFF Hukuk Müşavirliği tarafından müsabaka hakemine yönelik hakaret ve tehdidi gerekçesiyle sevk edilen Fenerbahçe başkanına 60 gün hak mahrumiyeti ve 26 bin tl para cezası kesti. Kurul Kayseri Erciyesspor maçında rakip takım futbolcusuna yönelik hakareti nedeniyle Beşiktaş'lı Gökhan Töre'yi de 3 maç men ve 13 bin TL cezasına çarptırdı.

Yorumlar (3)
kazım mergen 6 yıl önce
bizi kimse tutamaz demişti, bir yöneticimiz geçen hafta... oysa önce durdurdular... sonrasıda gelecektir mutlaka.. her sene olduğu gibi... geçen seneki gs maçı sonrası alaşağı olduğumuz çabuk unutuldu... saha dışındada kazanmak lazım şampiyon olmak istiyorsak...
Hüssün 6 yıl önce
Bu sene şampiyon biz olacağız. Orası kesin de, tüm BJK'li toppçunun akıllı ve ahlaklı olması lazım. Küfür etsin etmesin, kötü söz söylemeye hakkı yok! Başka takım oyuncuları yapar, söver bizi ilgilendirmez! Gökhan bile bile herkesin önünde ingilizce veya türkçe ne olursa olsun küfür etti. Takımı eksik bıraktı. Şimdide bizler oturmuş 3 maç cezamı olur, başkasına neden verilmiyor falan. Bunları aşalım artık, Beşiktaş'a torpil geçen hakem çok az. Bunları bilerek konuşmamız lazım.
hasan yılmaz 6 yıl önce
adalet istiyoruz.FB li futbolcu alves gençlerbirliği futbolcusuna arkadan kasti tekme atıyor 2 maç ceza , gökhan hakeme hadi oradan diyor 3 maç ceza alıyor.bunu anlamak mümkün değil.Yine aynı oyunlar BJK şı durdurmak istiyorlar.TFF yanlı PFDK yanlı allah aşkına yaşım 59 birkere hakem hatalarının olmadığı bir maç izleyebilecekmiyim.inşallah.