Gökhan Töre: Hadi Oradan Be

Kayseri Erciyesspor maçında hakem İlker Meral'e küfür ettiği iddiasıyla kırmızı kart gören Beşiktaşlı Gökhan Töre, "Hakeme 'hadi oradan ya' demek istedim ama ağzımdam 'f..k off' çıktı. Hakeme küfür amaçlı söylemedim" dedi.

Gökhan Töre: Hadi Oradan Be

Kayseri Erciyesspor maçında hakeme küfür ettiği gerekçesiyle kırmızı kart gören Beşiktaşlı Gökhan Töre, o sırada yaşananları futbol şube sorumlusu Ahmet Nur Çebi ve diğer yöneticilere anlattı.

Yıldız oyuncu ağzından İngilizce küfür çıktığını doğrularken, "Evet, bu söz benim ağzımdan çıktı. Almanya’da büyüdüm, İngiltere’de futbol oynadım. Sürekli kullandığımız bir kelime. Ağız alışkanlığım. Orada ‘Hadi oradan ya’ demek istedim ama ağzımdan ‘f..k off’ çıktı. Hakeme küfür amaçlı söylemedim. Bundan dolayı atılmak bana koyuyor” dedi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hadi oradan beyin özürlü
Hadi oradan beyin özürlü - 5 yıl Önce

Söylediğinin türkçesi s...... git oluyor. Onu da hakeme soylersen yersin kartı.

blackStyle
blackStyle - 5 yıl Önce

hadi orada beyin özürlü arkadaşım. gökhanın o dediğini istediğin çeviri programında yaz bakalım ne diyor türkçesine. 2. şimdiye kadar fenevli ve gassaraylı kaç futbolcu sinli kaflı küfürlerinden dolayı kart görmüş (2 sene önce Canaer hariç) 3.bülent korkmazın akşam kaç kere küfür ettiğini hakenler niye duymadı veya kamerlarla tespit edidiği halde bülo pfdkya sevk edilmiyor. gökhan bu deyimi küfür amacıyla değil tepkisini ortaya koymak için hadi oradan demek maksadıyla demiştir. ve bunu ingilterede hermaçta her oyuncu birçok kez söylüyor. az çok futbolu sevsen ve takip etsen onu da bilirsin

bjkmik
bjkmik - 5 yıl Önce

siktir git = sevis git demektir..
niyet onemli ......

cancanim
cancanim - 5 yıl Önce

Beyin özürlü arkadaş. ..İngiliz misin ahkam kesiyorsun. ..ben ingiltere de senelerce kaldım. ..lanet olsun ve allah kahretsin le aynı kavrama karşılık gelir..

Quavejmacı bebeler dolmuş
Quavejmacı bebeler dolmuş - 5 yıl Önce

Kırmızı gören ahmakları koruyan lapacılar. Son 15 yıllık ezikliğin özeti... Bu arada niyet iyi olmuş :)

elezer
elezer - 5 yıl Önce

ingilterede bu ingilizce kelime kufur degil fakat turkiyede besiktasta oynuyorsan kesin kufur gokhan kardesim..adam olana, adam olmayan adam muamelesi yapmaz..sen adamligindan taviz verme yeter..