Gökhan Keskin, Brezilya'da futbolcu bakıyor

BEŞİKTAŞ yönetimi, bugün yaptığı toplantıda olağanüstü seçim kararı ve teknik direktör konularını tartıştı.

GÜNDEM 04.06.2015, 02:40
Gökhan Keskin, Brezilya'da futbolcu bakıyor

Olağanüstü kongre kararı alınması durumunda tüzük gereği bir ay içinde seçim yapılması gerektiğinden yönetimin ortak kararı ile seçim konusu rafa kaldırıldı. Beşiktaş’ın tüzüğü gereği kongre kararı alan yönetimin bir ay içinde erken seçim yapma zorunluluğu bulunuyor. Bugün yapılan toplantıda seçim konusunu enine boyuna tartışan yönetim, alınacak seçim kararının stat ve yeni sezon çalışmalarını çok olumsuz etkileyeceğini düşünerek kongre kararından vazgeçti.

Seçim kararı alınmamasına en büyük sebep, stat inşaatında yaşanan sorunların olası bir seçim kaosunda çözüme kavuşturulmasının zorlaşması olarak gösterildi.

Siyah beyazlı yönetim ayrıca, teknik direktörün henüz belirlenmemesi, yeni sezon çalışmalarının yoğunluğu ve transfer ayına girilmiş olması sebebiyle de erken kongre kararı almaktan vazgeçti.

TEKNİK DİREKTÖR KONUSUNDA YETKİ BAŞKANDA

Teknik direktör konusunu da tartışan yöneticiler, adaylar ile ilgili kendi düşüncelerini ortaya koydular ve bu konuda yetkiyi başkana verdiler. Teknik direktör konusunun, herhangi bir hoca üzerinde uzlaşma ve oylama değil, yöneticilerin düşüncelerini açıklama şeklinde geçtiği öğrenildi. Bütün yöneticileri tek tek dinleyen başkan Fikret Orman’ın ise yöneticilerin düşüncelerini değerlendireceği ve buna göre hareket edeceğini söylediği ifade edildi.

GÖKHAN KESKİN BREZİLYA’DA FUTBOLCU BAKIYOR

Beşiktaş yönetimi tarafından önümüzdeki sezon takım içinde daha faal bir göreve getirilmesi düşünülen Gökhan Keskin, futbolcu bakması için Brezilya’ya gönderildi. Gelecek olan teknik direktöre göre, yardımcı antrenörlüğe de getirilmesi düşünülen Gökhan Keskin için ikinci ihtimal ise sportif direktörlük görevi. Önder Özen’in istifası sonrası bir yıldır boşta olan sportif direktörlüğe bir isim atamak isteyen yönetim bu kişinin ilk etapta siyah beyazlıların eski futbolcusu ve herkes tarafından sevilen bir isim olmasına öncelik tanıyor.

Yorumlar (6)
bjk 5 yıl önce
gökhan efsanemizdir ama o görevleri yapamaz.. yetersiz kalır.
Kartal28 5 yıl önce
Gökhan Keskin inatçı ve hırslı birisi bu görevi başarıyla yapacağına eminim.Diğer bir efsanemiz Ali Gültikende diğer bir natif olabilir.
reza zarrak 5 yıl önce
Ulan senelerce brezilya'ya bakip getire getire motta baltasini getirmis bu yonetim. Nasil dumanli bir kafa bizimkilerde, vay anasini.
kartalizmir 5 yıl önce
Geçti o brezilyadan kelepir yıldız bulma işleri. Zaten haber yalan. Yönetim bonservisi elinde olan futbolcularla görüşüyordur zaten
aslanavcisi 5 yıl önce
tek sportif direktor adayım metin tekindir. aslında güntekin onaydır fakat bu imkansızdır.
deserteagle 5 yıl önce
ulan ne brezilya'si gidin fransa'da hollanda'da pirlanta gibi oyuncular var bir arastirin orda guclu siyahi futbolcular var