Gökhan İnler'in menajerinden Beşiktaş açıklaması

Gökhan İnler'n menajeri Dino Lamberti, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 27.07.2015, 17:59
4584
Gökhan İnler'in menajerinden Beşiktaş açıklaması

İsmi son dönemde başta Beşiktaş olmak üzere çeşitli takımlar ile anılan Türk asıllı oyuncu Gökhan İnler hakkında menajeri Dino Lamberti İtalyan basınına açıklamalar yaptı.

Tutto Mercato Web'e konuşan Lamberti oyuncusu Gökhan İnler hakkında çıkan transfer iddialarını yorumladı. Beşiktaş sorusu sorulduğunda Lamberti'nin cevabı şu oldu: Her altı ayda bir, Gökhan'ın Süper Lig'de olacağına dair söylentiler çıkıyor. Ama bunlar sadece medyanın söyledikleri. Gökhan için önemli olan onu her şeye rağmen gerçekten isteyen bir takım bulmak. Ayrıca Gökhan'ın Napoli ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Lamberti, Fiorentina'nın Gökhan ile ilgilenip ilgilenmediği sorusuna da "Onlara sormanız lazım" cevabının verdi.

Geçtğimiz sezon Napoli ile 33 maça çıktı ve 1 gol attı.

Yorumlar (6)
taci 5 yıl önce
Fikret bey 1mn falan verdi heralde en fazla.
Oguz 5 yıl önce
Yok canim fikrette 1 milyon ne gezer. O hep bedava arar. Buyuk Baskan ya!
Serkan 5 yıl önce
Nankör paralı köpekler, Oguz ile taci geçen sene Demba ba geldiğinde hava alanında sevinçten götünüzü parmaklayan siz değil miydiniz? Fikret Orman kulübün parasını en idareli ve doğru şekilde harcamaya gayret ediyor, ulan hayvanoğlu hayvanlar o harcanan paralar sizin benim paralarımız.. Adam tek bir kuruş bile boşa harcamak istemiyor sizin gibi kavatlar Demirören,Adalı şakşakçıları istiyor ki har vurup harman savursun kulübü batırsın dimi? Beşiktaşın düşmanları!!!
Sinan 5 yıl önce
Serkan ne güzel konuştun (:
Ercan 5 yıl önce
Su ormanin 3-5 tane destekcisi var ama onlarda ona cok bagli kardes. Bunlara kayiyor galiba orman!
traşovski 5 yıl önce
şu sümüklü serkan gibi orman üretmeleri bitmedi gitti yaa..her ota boka adalıyı monte ediyorlar herifler..bide tüpçünün yanına..yavrum senin yaladığın orman sor bakalım hesap sormuşmu tüpçüdden!!! her mali kongrede ibra nasıl ve neden etmiş tüpçüyü..alayınız traş..amk mu goygoycuları