Gökhan İnler'de son viraj!

Teknik direktör Şenol Güneş'in kadrosunda görmeyi çok istediği 31 yaşındaki futbolcuyla prensipte anlaşan Beşiktaş yönetimi, transferi her an bitirebilir.

GÜNDEM 04.08.2015, 10:29
1585
Gökhan İnler'de son viraj!

Beşiktaş'ta Tolgay ve Veli'nin sakatlıkları sonrası transferin şart haline geldiği orta saha için listenin ilk sırasında yer alan Gökhan İnler'de son viraja girildi. 

Teknik direktör Şenol Güneş'in ısrarla kadrosunda görmek istediğini söylediği 31 yaşındaki futbolcuyla prensipte anlaşan siyah-beyazlılar, Napoli'yi de ikna aşamasına getirdi. 

Bu transfere son noktayı koymak için UEFA'dan onay bekleyen Beşiktaş yönetimi, İnler ile birlikte transferi kapatmayı hedefliyor. Bu arada dün İtalyan basını, Leicester City'nin Napoli ile Gökhan İnler transferi konusunda anlaştığını iddia etti. Ancak Türk asıllı İsviçreli futbolcunun, İngiliz ekibini daha önce reddettiği biliniyor.


Jose Sosa'ya berber kuyruğu

Avusturya kampında kaleci Cenk Gönen'in saçlarını kesen Jose Sosa, yeteneğiyle herkesin beğenisini topladı. Cenk'in yeni imajını çok beğenen Beşiktaşlı futbolcuların, Arjantinli oyuncudan saçlarını kesmelerini istedikleri öğrenildi. Ancak Sosa'nın kendisine gelenleri geri çevirdiği ifade edildi.

Kaynak: Sabah

Yorumlar (1)
eses eses 5 yıl önce
haminim cenk tosunun sacini yaptiysa bende yaparim adamin sac 5e2 mac yapiyor