Gökhan Gönül ''Evet'' dedi!

Fenerbahçe'de sözleşmesi bitecek olan Gökhan Gönül'e Beşiktaş'ın ilgisi artık biliniyor! Ancak ortalığı karıştıracak yeni iddiaya göre; Gökhan Beşiktaş'a prensipte 'evet' dedi!

GÜNDEM 17.05.2016, 12:29 17.05.2016, 12:32
12206

  Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Gökhan Gönül ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı.

PRENSİPTE "EVET" DEDİ
31 yaşındaki futbolcunun 2015-16 sezonunun şampiyonu Beşiktaş ile prensipte anlaştığı iddia edildi. Beşiktaş Kulübü içinden elde edilen bilgilere göre, Beşiktaş yönetimi Gökhan'a cazip bir teklif yaptı ve Gökhan da prensipte "evet" dedi.

ORMAN "İSTERİZ" DEMİŞTİ
Lig TV'de yayınlanan Maraton programına konuk olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da "Gökhan Gönül Beşiktaş'a gelmek isterse, onu kadromuzda görmek isteriz" ifadesini kullanmıştı. 

İddialar, West Ham United’ın da ilgisinin olduğu başarılı futbolcunun tercihinin beklenin aksine Türkiye, hatta Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Beşiktaş olacağı yönünde.

Bu durum karşısında, yıldız futbolcuyla ilgili olarak Fenerbahçe yönetiminin alacağı tavır ise merak konusu.

AJANSSPOR.COM
Yorumlar (3)
snilld 5 yıl önce
bu adam fenere zaten yakismiyordu, fener icin cok karakterli :)
Osman umutlu 5 yıl önce
Adamin kayinpederi aziz yildirimin samimi dostu, ayrilip besiktas a gitmesi kolay degil yuvasi yikilir Allah korusun bu arada besiktasliyim nerde oynarsa oynasin Allah ona sakatlik vermesin
taci 5 yıl önce
tamam Beşiktaşlı diyorlar ancak, bu ucuza gelmez.. takımı bozar. futbolcular biz şampiyon olurken Gökhan mı vardı derler yani...fenerden alayın... futbolcu mu yok yahuu..