Gökhan Gönül'den şok cevap!

Fenerbahçe’de günler sonra sözleşmeleri sona erecek Gökhan Gönül ile Mehmet Topal konusunda hala somut bir adım atılmadı.

GÜNDEM 18.05.2016, 14:29 18.05.2016, 14:41
7814

 Fenerbahçe yönetimi, Berlin'deki Euroleague Dörtlü Finali dönüşü, transfer için harekete geçti. Sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'a daha önce detaylı bir dosya sunulmuştu. Bu dosyada garanti ücretten, maç başılara, primlere kadar her şey kalem kalem ele alınmıştı.. 

Sarı-lacivertli takımdan maç başı ücretlerle yıllık kazancı 2.5 milyon Euro'yu bulan Gökhan, yönetimin ücretinde yaptığı indirime razı gelmedi. Yönetim tecrübeli yıldıza, 1 milyon 750 bin Euro'luk teklif sundu.

BEŞİKTAŞ ONU ÇOK İSTİYOR
Gökhan Gönül için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman önceki gün katıldığı bir programda, "Onu Beşiktaş'ta görmeyi çok isterim" diyerek kapıları sonuna kadar açmıştı. F.Bahçe yönetimi ekonomik sıkıntılar nedeniyle ücretler konusunda ketum davranırken, Gönül ile orta yolun bulunup bulunmayacağını önümüzdeki günlerde yapılacak son görüşme belirleyecek.


(Sabah)
Yorumlar (5)
Besiktasli 81 5 yıl önce
Şok cevap ne?
pascal 968 5 yıl önce
zamaninda turkan sorayda guzeldi oyuncu motoru yakmis sakat gormuyormusunuz gecin bunlari bize taze yuz lazim
snilld 5 yıl önce
bu adama 3 yillik yilda 3M verilir toplam 9M eder bonservissiz adama bence cok degil dusun bonservisine 4M ver3 yillik ta 5M versen goze daha az geliyor ama hesap ayni..
HAZBİYE 5 yıl önce
GÖKHAN GÖNÜL SEN FENER BAHÇE Lİ BOS VER BEŞİKTAŞ GEL
kartallikartal 5 yıl önce
iğnelerle vs. sakat oynayan adam, zamanında iyiydi güzeldi ama bitti artık GG devri...