Gökhan Gönül Beşiktaş'ın kapısından dönmüş

Fenerbahçe'yle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül'ün, Sarı-lacivertli takıma transfer olduğu 2007-08 sezonunda Beşiktaş'ın kapısından döndüğü ortaya çıktı.

GÜNDEM 21.04.2016, 10:14 21.04.2016, 10:15
1336

 Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den koparmaya çok yakın olduğu Gökhan Gönül'le ilgili yıllardır "Beşiktaşlı" iddiası ortaya atılır. İddianın en önemli kaynağı ise bacağında bulunan "kartal" dövmesidir. Fakat Gönül'ün babası verdiği bir röportajda oğlunun Bursa'da yetiştiği için Bursasporlu olduğunu Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra Fenerbahçeli olduğunu açıklamıştı. Ancak asıl bomba iddia ise Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'ye transfer olduğu 2007-08 sezonunda Beşiktaş'ın kapısından döndüğü. O dönemde Ali Tandoğan ve Serdar Kurtuluş elinde olduğu için Ertuğrul Sağlam, Gönül'ün kendilerinde forma giyemeyeceğini iddia ederek istememişti.

Menajerinden açıklama

Bu arada Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut, "Gökhan sezon sonuna kadar başka bir takımla görüşme yapmayacak, yapmadı. Gökhan Gönül'e yurt dışından talipler var. Bu da normal. Bunlar olmazsa normal değildir" açıklamasında bulundu.KAYNAK:FOTOSPOR
Yorumlar (2)
ihtiyarkartal 5 yıl önce
Bir algı operasyonu daha,insaf vicdan utanma duygusu hak getire.
biröneri 5 yıl önce
Gökhan gönül olabilir ancak m.topala bu kadar para harcamaya gerek yok, al çinden mbia yı çift yönlü oynar oyunu, çak atibanın yanına kur seddülbahiri :) 2 siyahi 6 bacak :)))