Gökhan Gönül adım adım Kartal'a

Birkaç gün öncesine kadar dedikodu olarak nitelenen "Gökhan Gönül, Beşiktaş'a gidiyor" söylentisi, iyiden iyiye ciddiye biniyor.

GÜNDEM 18.05.2016, 09:19 18.05.2016, 09:20
854

 Sezonun son haftalarında kulislerde bir ‘iddia’ olarak dolaşan, “Gökhan Gönül, Beşiktaş’a gidiyor” söylentisi artık iyiden iyiye ciddiye bindi. Öyle ki, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bizzat bu isim üzerinden gelen sorulara çekinmeden yanıt veriyor.

Önceki gün yayıncı kuruluşun konuğu olan Kartal’ın patronu, “Gökhan, milli takım oyuncusu. Fener’den oyuncu almak gibi bir egomuz yok ama Gökhan gelmek isterse kendisini Beşiktaş’ta görmek isterim” ifadelerini kullandı.

Henüz Fenerbahçe’nin de sözleşmesi biten oyuncusuyla hiçbir temas kurmaması, Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’a imza atması için sadece Türkiye Kupası Finali’nin beklendiği tahminlerini güçlendiriyor.
Yorumlar (2)
Sağ beke orta açabilen bek şart 5 yıl önce
CL'ye Beck ile gidersen mahvederler.
FORZA BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
bence her yıl yaptıkları gibi medyayı kullanıp gökhan beşiktaşa gelicek izlenimi yaratıp sonradan ben burada mutluyum dedirtip beşiktaşı küçük düşürmeye çalışmak olacak.fenerin her yıl yaptığı oyunlar.kendilerini her zaman en güçlü göstermek için yaptıkları ucuz romanlar.