'Git işine bak sana ne ya!'

Kartal’ın eski asbaşkanı Serdal Adalı’dan kendisiyle ilgili açıklamalar yapan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a sert yanıt...

GÜNDEM 19.11.2014, 02:49
1291
'Git işine bak sana ne ya!'

BEŞİKTAŞ eski Asbaşkanı Serdal Adalı, kendisiyle ilgili açıklamalar yapan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a yanıt verdi... 360 ekranlarında yayınlanan Telegol programına konuşan Adalı, Yıldırım’ın Beşiktaş’ı eleştirirken kullandığı “Serdal Adalı’yı attılar aslanların önüne, kendilerini bu işten sıyırdılar. Onun temiz olduğuna inanıyorum” şeklindeki ifadelerinin hatırlatılması üzerine “Ya sana ne? Sana ne... Aziz Yıldırım’la ne alakası var? Ona ne ne yani? Dönüyor, dönüyor... Sonra beni savunmak... Ne diyeyim yani? Az çok siz de biliyorsunuz ne yapmaya çalıştığını” dedi. 
 
‘HERKES AKLANACAK’
 
ADALI, Yıldırım’ın basın toplantısında sorduğu “Beşiktaş şike yaptı mı?” sorusuyla ilgili “Yani bir şey diyeceğim olmayacak, demeyeceğim yine olmayacak. Şimdi topa girmeyeyim diyorum. Anlamıyorum yani Aziz Yıldırım niye bu kadar üstüne düşüyor bu işin? Ona ne yani. Niye böyle yapıyor, anlam veremiyorum” ifadelerini kullandı. 
 

YILDIRIM’LA cezaevinden çıktıktan sonra görüşmediğini belirten Adalı, Yıldırım’ın kullandığı ‘Konuşacağım ve ortalık yıkılacak’ ifadesi hakkında “Böyle bir şey var mı yani? Mahkeme mi var? Delil sunuyorsun, almıyorlar, şahit dinlemiyorlar. İnşallah bu sefer adil bir yargılama olur. Tabii herkes aklanacak. Aziz Yıldırım’ın ikide bir konuyu açmasına bir anlam vermiyorum. Yani Beşiktaş’tan ona ne, işine baksın. Deli saçması bana göre” diye konuştu. 
 
‘Gerçekler zaten bizi haklı çıkaracaktır’
 
ADİL bir yargılama olması durumunda F.Bahçe’nin de aklanacağına inandığını kaydeden Adalı, konuyla ilgili Beşiktaş muhabirimiz Erdal Cömert’e ise “Biz suç işlemeyiz ki... Etik değerleri olan bir camiayız... Fair-play anlayışını kendimize düstur haline getirmişiz. Biz kendimizi savunmayı gerektirecek hatalar yapmayız. Savunmamız gereken bir durum olursa zaten gerçekler ortaya çıktığında onlar bizi haklı çıkarır. 
 
Beni, Beşiktaş’ı savunmak ne Aziz Yıldırım’a kalır ne de bir başkasına. Herkes işine baksın, kendi önünü temizlesin” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (9)
Veli 6 yıl önce
Adali Baskan, Besiktas Sampiyon! Ezik bir kasaba takimk durumundan kurtulmak icin Serdal Adali diyoruz!
cnntn krllgı 6 yıl önce
adalıyı övmek için fikret başkanı kötülemek den vaz geçelim
fikret başgan en azından emin adım atıyor demirören gibi davransaydı
adalıya gelince bir kez daha gözüm de büyüdü büyüksün adalı gün birlik olma günü
B.j.K 1903 6 yıl önce
Adalı başkan,şikeye devam.
Recep 6 yıl önce
Fikret baskan, dilenmeye devam!
aslanavcisi 6 yıl önce
bu adalıda iki lafı yanyana getirecek dilbilgisi yokmu ya sana ne demekten başka bişey yok bu adam başkan olsaydı halimiz haraptı kulüp kayyumdaydı şu an
Hasan 6 yıl önce
Adalı bu kulübün 110 yıllık adını kirletmiştir... Onu savunanlar da ancak onun gibi olanlardır. yd=adalı
murat çetin 6 yıl önce
A.yıldırım ve fb.liler Beşiktaşımızı kullanarak "fb ile şike kardeşliği" yapmak istiyorlar ama biz bu numarayı yemeyiz!
umutreis&1903 6 yıl önce
Şike olayını fb yapmıştır;aziz yıldırımın ve Serdar Adalının şirketleri ve ,rte ailesinin şirketi olan çalık grubuda nato ihalesine gireceklerdi. fb nin bu yüzden şike yaptığı nı tapeler ve kamera görüntüleriyle ispatlandı;Beşiktaş şike yapmadı demirören tarafından kumpas kuruldu demirören Serdar Adalıyı ibrahim akın la transfer görüşmesi içn bilerek gönderdi kısaca demirörenin bu tezgahdan haberi vardı ,ödül olarakda federasyona başkan yapıldı ,fikoda demirörenin adamıdır,demirören istemese fiko o koltuğa oturamazdı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın