Gerrard'ın 'penaltı' yorumu!

Liverpool - Beşiktaş maçı sonrası yine en çok konuşulan adam haline gelen Mario Balotelli, sosyal medya hesabı aracılığıyla, penaltıyı kullanmasına izin veren takım arkadaşı Jordan Henderson'a teşekkür etti.

GÜNDEM 20.02.2015, 10:23
1437
Gerrard'ın 'penaltı' yorumu!

Beşiktaş maçında, kaptan Steven Gerrard'ın yokluğunda, Liverpool'un penaltılarını kullanan Jordan Henderson'ın yerine topun başına Mario Balotelli'nin geçmesi tartışmaları beraberinde getirdi. 

Gerrard; "Kural kuraldır" diyerek, Balotelli'nin, takım arkadaşına saygısızlık yaptığını savundu. Balotelli ise olayın büyütülmemesini istedi. Bugüne dek kullandığı 28 penaltının 26'sını gole çeviren Balotelli, sosyal medya hesabı aracılığıyla, penaltıyı kullanmasına izin veren Henderson'a teşekkür etti. 


İtalyan oyuncu; "Penaltıyı kullanmama izin verdiğin için teşekkür ederim Hendo. Bu kadar drama yeter. Kazandık ve önemli olan da bu. Biz bir takımız ve daha da ötesi biz Liverpool'uz" ifadesini kullandı. 

Jordan Henderson da maç sonunda olaya açıklık getirdi. Penaltıyı kendisinin kullanmak istediğini kabul eden Henderson; "Ama Mario kendisine çok güveniyordu. Geçmişte de önemli penaltıları gole çevirmişti. Bunun üzerine penaltıyı Mario'nun kullanmasına izin verdim" diye konuştu.

Yorumlar (1)
schwarzer adler 6 yıl önce
Gol olduya konusursun tabikide.atamasaydi golü görürdüm bakalım o zaman nasil baska konusuyorsun.