Gerekirse soyunma odasını basarım

“Seba sezonunda Beşiktaş’ı şampiyon yapacaklar” açıklamasından sonra Kartal’ın yaşadığı hakem hataları, Trabzonspor Basın Sözcüsü Yakup Aslan’a fikir değiştirtti.

GÜNDEM 05.11.2014, 12:12
2158
Gerekirse soyunma odasını basarım

Daha önce "Süleyman Seba sezonunda Beşiktaş'ı yüzde 90 şampiyon yapacaklar" diyerek ses getiren Trabzonspor Basın Sözcüsü Yakup Aslan, yine gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

Türk futbolu bitmiştir


Sözlerinin biraz yanlış anlaşıldığını kaydeden Aslan "Evet Beşiktaş şu an için mağdur ediliyor. Aleyhlerine çok hata yapıldı. Ancak sezonun ilk 5 haftasında bize karşı yapılan hakem hataları ve hakemlerin Beşiktaş'a karşı olan tutumları yüzünden kafalar karışmıştı. Ben aslında Anadolu takımlarına karşı Beşiktaş'ın kollanmak istendiğini söylemek istedim. Neticede Beşiktaş'tan daha büyük hesaplar yapan takımlar var. Siyah-Beyazlı kulübü de ezen bir güç var. Bunu da gördük" ifadelerini kullandı. 

Son günlerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Beşiktaş BaşkanıFikret Orman arasında yaşanan "Gerekirse soyunma odasını basarım" polemiğine de sert tepki gösteren Aslan, "Eğer bir kulübün başkanı çıkıp 'Ben soyunma odasını basarım' diyorsa Türk futbolunu zaten konuşmaya gerek yok. Bu söylemleri de doğru ve haklı bulan çevreler var. Futbol ülkemizde zaten bitmiştir bu şartlarda. Yani Beşiktaş'tan daha büyük hesaplar yapılıyor. Önce Türk futbolundan bunları temizlememiz lazım. Gerici bu insanlar mahkeme kararlarıyla temizlenmişti ancak gizli bir güç bunları yeniden futbolun içine soktu. Türk futbolunun turşusunu kursunlar" dedi.

Yorumlar (6)
demirhan demir 6 yıl önce
ben 43 yaşındayım seksenler doksanlar 2000 binli yıllar beşiktaşın kaçırdığım maçı yok ama şunu biliyorum bizi derbilerde çok basit harcıyorlar bundada saha dışında rakiplerimizin çok güçlü bir lobi çalışması var bizde beşiktaşlı duruşumuz vra yani innegal yollara başvurmadığımızdan ezilen hep biz oluyoruz olsun genede beşiktaşlı olduğumuz için allaha şükrediyorum.
AHMET KOCATÜRK 6 yıl önce
kodumun götü gaysarayın savunuyordun yalama götoğlanı şerefsız pezevenk züppe adı köpek gıdın sız gaysaryın altındna kalkın önce utanmaz adı köpekler...yalama züppeler gaysaray elınızdekı futbolcualrınız alıyor elınızden
aslanavcisi 6 yıl önce
demirhan abi deyim yaşınıda yazmış sonuna kadar katılıyorum Beşiktaş lı olmak herşeye bedel.
Temha 6 yıl önce
ya bu cok belirgin bi olaydi ne beklediniz. Trabzon yöneticisi cvikti besiktas sampion yapacaklar dedi ve bütün hakemler alyhimize calmaya basladi. Erman toroglu denin herif iki hafta önce Fikret baskan cok hakisizlik yapiliyor demesin gibi car curt zirvaladi. besiktas kötü bi takim degin cocuklar bile görüyor gsnin sezon sununa kadar dayanamiyacagini. fenerde isler zaten ters gidiyor aziz yildirim sadece ersunu gönderdi o yüzden sampion olamadi demesinler diye fener gene ayak oyunlarina basladi. lakin sunuda anladim türkiyede beyefendi olmak kabahat Fikret orman sadece beyefendi oldugu icin yerden yere vuruluyor ama unutmayinki seba da beyefendigi idi..
mikail 6 yıl önce
sende tutumsuz yorum yapiyosun belli gucler tarafindan manipule edildigimiz gercegi var basta hakemleri guvenim hic yok baskanimizin dedigi gibi orta oyunu oynaniyor hakemler bizim maclarda 4 goz 4 kulaklari oluveriyor 6 hakem yonetiliyoruz rakip takimlarda hakemler sagir dilsiz gormez olu veriyorlar turk futbolu kirlenmis sen nekadar cabalarsan cabala durust adil adaletli olmaya bu ortam bunu goturmuyor ne yazikki eger basarili olmak istiyorsan cirkef adi olmak zorundasin hani diyorlarya basari icin her yol mubah sistem boyle
alkış 6 yıl önce
beşiktaşı yönetenler cesaretli olabilse camiayı tek vücud hale getirebilse türkiyedeki spor dünyası entrikalarıyla ateş olsa beşiktaş camiası ateşide yakar ama bir cesur başkan lazım