Gelen gideni aratırmış

Ersan’ın Çin’e gidişi ve Rhodolfo’nun yokluğunda, Alexis ve Marcelo aşısı tutmadı. Beşiktaş (32), düşme hatındaki Kayseri’den (29) bile fazla gol yedi.

GÜNDEM 29.04.2016, 09:49 29.04.2016, 09:50
288

 Kolay goller yediği gerekçesiyle eleştirilen Beşiktaş, Çin'e transfer olan Ersan Gülüm ve çapraz bağları koptuğu için sezonu kapatan Rhodolfo'yu fazlasıyla arıyor. Siyah-beyazlı ekipte, ara transfer döneminde kadroya katılan Alexis ve Marcelo performanslarıyla hayal kırıklığı yarattı. Beşiktaş (32), düşme potasında yer alan Kayserispor'dan (29) bile daha fazla gol yedi.

STOPERLER HAVADA VAR, KARADA YOKLAR

Süper Lig'de top kapma değerinde maç başına 1.4 ortalama ile Alexis 123'üncü sırada yer alırken Marcelo ise 0.9 ortalama ile ancak 174'üncü oldu. İkili, sadece hava topu kazanmadaki başarılarıyla ön plana çıktı. Maç başına 4.5 ortalama yakalayan Marcelo, hava toplarında Süper Lig'in en iyi ikinci ismi unvanını aldı. Alexis de 3.3 ortalama ile kendisine 11'inci sırada yer buldu.

Beşiktaş'ın savunmasındaki değişim, takıma olumsuz yansıdı. Siyah-beyazlılar, Rhodolfo-Ersan ikilisini fazlasıyla arar oldu. Sabah
Yorumlar (2)
Hasta+bjk 5 yıl önce
Asıl sorun kaleci yoksa ersanda çok iyi bi adam değil bomba elinde dolaşıyor sahadaBu hafta kendi takımınıda yaktı bitane kendi kalesine attı bu arada üçüncü kez kendi kalesine attı bu sezon bide pe
asdf 5 yıl önce
marcelo fena değil ama alexis işe yaramaz