Gelecek maçta oynamazsa alışacak

Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi 4. haftasında İstanbul Başakşehir FK ile karşı karşıya geldi.

 Beşiktaş'ın Başakşehir'i 2-0 yenmesinin ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

Güneş, yaptığı açıklamada;

"Büyük bir sahada az seyirci ile oynadık. Rüzgarlı bir hava, zemin düzgündü. Rakibimizde iyi takımdı. Zor bir maç olacağını düşünüyorduk. Rakibe az pozisyon verdik. Çok pozisyona girdik. Goller attık. Kazanmayı hakettik. Henüz düşündüğümüz oyun düzenine geçmiş değiliz. Gelen seyirciye ve oyuncularıma teşekkür ediyorum. 22 oyuncumuz var. Bu oyuncular içerisinde hepsi değişerek oynayabilecek. Şuanda bu maçta oynamayan arkadaşlarımızda formayı haketti. Bunlara alışacağız. Puan kaybetmeden bunları geliştirerek yaparsak daha iyi olur. " dedi.

"18 kişilik kadro yapıyoruz. Bu oyunculardan hepsi değişerek oynayabilir. Mario 2 maç oynamadı, bugün oynadı. Benim için Cenk bu takımın en iyi oyunculardan bir tanesi. Bu maçta da o oynamadı. Mario'da gelecek maçta oynamazsa alışacak. Quaresma'da buna alışacak. Bütün bunlara alıştığımız zaman iyi yerlere geliriz. 18 kişide değişiklikleri normal karşılamalı" dedi.

"Gomez daha iyi olacaktır. İkinci yarı düştü. Gökhan çok iyi çalıştı. Dönüşlerde sıkıntı yaşadık. Henüz 100'de 100 pozisyon alma olgunluğu oluşmadı. Hepsi iyi oyuncular ama daha iyi olmalarını bekliyorum"
Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2015, 19:26
YORUM EKLE