Gelecek hafta hakemler...

Şansal Büyüka, Trabzonspor-Fenerbahçe maçında saldırıya uğrayan hakem Volkan Bayarslan'ın polise gidip şikayetçi olacağını açıkladı.

GÜNDEM 25.04.2016, 00:08 25.04.2016, 00:09
4211

 Lig Tv'de yayınlanan Maraton programında Şansal Büyüka'dan maçın hakemleri hakkında önemli açıklamalar geldi.

Yayın sırasında kendisine gelen mesajı okuyan Büyüka, "Çok güvendiğim bir gazeteci arkadaşımdan mesaj geldi. Maçın hakemleri karakola gidip şikayetçi olacaklarmış. Ayrıca hakemler de bu olayları protesto etmek için sonraki maçlara geç çıkmayı planlıyormuş" dedi.

Sahaya atlayan Trabzonspor taraftarı maçın ilave hakemi Volkan Bayarslan'a fiziksel saldırıda bulunmuş ve bunun ardından maç tatil edilmişti.
Yorumlar (4)
Besiktasli 4 yıl önce
Valla bende hos gormuyorum bu olaylari AMA sen hakem olarak bazi takima karsi vrya baska bi takimin lehine bilerek gorerek bi karar verirsen(sadece ts deil) bir gun gelir taraftar sana patlar.. evet hos olmadi ama bu olay bundan sonra hakemlerin sahada daha adil davranmalarina neden olacagini dusunuyorum.. protesto edebilirsiniz o ayri ama sende ADAM GIBI yonette saldirmasinlar.
BJK 4 yıl önce
Adaleti sağlamazsan yada haklının yanında olmazsan böyle rezillikleri daha çok izleriz. Demirören ve Aziz Yıldırım A.Ş sunar. UEFA da olsun FIFA da olsun Fenerbahçe şike yapmıştır kararı çıktığına rağmen bizim ülkemizde hala insanları kandırmaya devam ediyorsunuz. Alın işte size Türk futbolunun geldiği vaziyet.
maf 4 yıl önce
Adaletin olmsdığı yerde anarşi başlar. Halk kendi adaletini kendi arar. Bu satılmış fenerasyon ve hakemler değişmezse daha çok kez bu tabloya şahit olacağız.
Fbstore 4 yıl önce
Fbliyim aziz varsa orda şike vardır bu adamı başımızdan kurtarın