Garip Arayışlar

Turgay Demir kaleme aldı.

GÜNDEM 20.07.2014, 04:58
7552
Garip Arayışlar

Hazırlık maçında tabelaya değil sahada olanlara bakmak adetimdir. Öyleyse 'ın Belçika'nın zayıf ekiplerinden Oostende karşısındaki mücadelesinde saha içinde gördüklerimizi paylaşalım.
Cenk Tosun ön tarafta çok daha etkili olan bir oyuncu, kanatta sırıtıyor.
Güzel olan şu ki yerini yadırgasa bile elinden geleni yapıyor.

Kerim kampın en iyilerinden, çok iyi top kullanıyor, zeki ve iyi şutları var, bu sezon forma savaşında olur. Herkesin eleştirdiği Serdar Kurtuluş bana göre geçen sezondan çok farklı. Devler Ligi'ne direkt katılan bir Beşiktaş bu bölgeyi güçlendirmek isterse anlarım ama onun dışında para harcamaya da, risk almaya da gerek yok derim ben. Atiba bildiğiniz gibi, sakin, huzurlu, mutlu ve başarılı!..
Dikkatimi çeken bir başka nokta ise Kerim'le yakın oynadığı zaman Pektemek gerçek performansına yaklaşıyor.
Benim kafamdaki takıma kesin girer ama Bilic'in önyargılarını aşabilir mi orasını bilmem!
Çünkü dün İsmail'i sağ bekte oynatan Bilic, yine şapkadan tavşan çıkarmak gibi garip arayışlara girdi.

Yorumlar (4)
izmirli 7 yıl önce
hazırlık maçı olmasına rağmen sağbek,stoper kanat,kilit açacak ofansif oyunu eksikliği gözüktü.Serdardan bek olmaz.Töre olayı netleşip özellikle stoper ve bekin adı konulmalı.Motta,ismaille solda rahatlarken biri alınmazsa serdarla kanser olacağız gibi.sivok gol atsada acil oyunkurabilecek ve açıkalandahızlı stoper lazım.
seyit tan 7 yıl önce
serdar kurtuluş kovup tekrar uçuk rakamlarlan geri alan mantık dünyada sadece beşiktaşda olsa gerek bu adamın beşiktaş da ne işi var kardeşm maçları izlerken bu adam yüzünden kanser oluyorum ya bizler futboldan anlamıyoruz yada bilic sırf beşiktaş seyircisini kızdırmak için oynatıyor
husrew 7 yıl önce
bu adam önder özene kulüp doktorunun diplomasını sormuş bi adam bu adam sergen solakdı dese şüpheye düşerim
eskici 7 yıl önce
Aradığınız sağ bek Lohm olacaksa ewh..Serdar'ı sdaece GS maçından sonra astınız. Önce iyi diyordunuz. Adam kapasitesini zorluyor ve oynuyor. Fransız antrenör oraya koydu. O futbolu bilmiyormuş... Bravo!