G.Antep, Beşiktaş'a karşı çok iddialı

Spor Toto Süper Ligi'nin 30. haftasında Beşiktaş'a konuk olacak Gaziantepspor'un savunma oyuncusu Gökhan Süzen, sakin kalıp rakipleri kadar istekli davranmaları halinde, galip gelebileceklerini söyledi.

GÜNDEM 08.05.2015, 12:12
1128
G.Antep, Beşiktaş'a karşı çok iddialı

Spor Toto Süper Ligi'nin 30. haftasında Beşiktaş'a konuk olacak Gaziantepspor'un savunma oyuncusu Gökhan Süzen, sakin kalıp rakipleri kadar istekli davranmaları halinde, galip gelebileceklerini söyledi.

Sezon başında Beşiktaş'tan kiralık olarak geldiği Güneydoğu Anadolu temsilcisinin formasını terleten Gökhan Süzen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, zorlu bir maçın kendilerini beklediğini vurguladı.

Beşiktaş gibi ligin güçlü ve formda bir takımına karşı mücadele etmenin kolay olmayacağını ifade eden Gökhan Süzen, rakipleri karşısında güzel bir oyun sergileyip iyi sonuçlar elde etmek istediklerini bildirdi.

Gökhan Süzen, özellikle son haftalarda gerçek performanslarından uzak bir görüntü sergilediklerini ve puan kayıpları yaşadıklarını dile getirerek bunlardan gerekli dersleri çıkardıklarını ve Beşiktaş karşısında geçen haftalardaki hataları yenilememeye çalışacaklarını kaydetti.

Maç öncesinde yapılan hazırlık çalışmalarının verimli geçtiğini ve rakiplerini iyi analiz etmeye gayret gösterdiklerini anlatan Gökhan Süzen, şöyle konuştu:

"Bu haftaki maç bizim için ne kadar zorluysa Beşiktaş için de öyle olacak. Puan kaybına tahammülü olmayan rakibimiz, sahaya stres altında çıkacak. Biz de sakin davranıp onlar kadar istekli olursak, 3 puanı alırız. Rakibimizin içinde bulunduğu duruma bakarsak, şunu çok rahat söyleyebilirim; sakin olursak Beşiktaş'ı yeneriz."

Gökhan Süzen, sezon başında Beşiktaş'tan kiralık olarak geldiğini anımsatarak "Doğrusunu söylemek gerekirse benim için duygusal bir maç olacak ama neticede profesyonel insanlarız. Hangi takımın formasını giyiyorsak onun başarısını arzularız. Maça çıktığım andan itibaren Gaziantepspor'un başarısı için çaba göstereceğim ve İnşallah başarılı şekilde Gaziantep'e döneriz" diye konuştu.

Yorumlar (5)
asi kartal 5 yıl önce
beşiktaş şampiyonluğa oynuyor size yenilecekse zaten hatta berabere kalacaksa şampiyon olmasın benim tek korkum rakip değil çirkef hakemlerdir yönetim ve futbolcular hakem hataları normaldir dedikçe her hafta bize kıyım yapılıyor bunun farkına varacak tek bir zihniyet yok
iranlı 5 yıl önce
gs altyapısından adam alır da sonra yollarsan, olacaklar zaten belli.... aman Gökhan süzen Beşiktaş şampiyon olmasın hep gs olsun 100 tane yıldız taksın iyi olur değilmi... seni gidi ... seni...
Sebahattin Eğriçayır 5 yıl önce
kendi sahanda gençlerde 3 ye , sora kalk burda ahkam kes. zaten gs. ve fb şimdi size teşvik yollamıştır
tekin 5 yıl önce
tolga özkalfa 2012 den beri ilk kez bizim iç saha maçını yönetecek...ve kamuoyunda maalesef bjkli biliniyor.yani cem papila,aydınus köpeği ve mete kalkavan gibi...yoksa yine operasyon mu.
öhö 5 yıl önce
yürü kartalım kim tutar seni coca cola cocala com com com.g.s ya arsenal gibi oyna ez geç 5 maçın kaldı 123 hoooop şampiyon bjk...