Galatasaray Maçındaki Pozisyon İçin İtiraf

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, Galatasaray'ın Gaziantepspor maçında hakem Özgür Yankaya'nın hareketi hakkında konuştu.

GÜNDEM 02.12.2014, 14:47
2147
Galatasaray Maçındaki Pozisyon İçin İtiraf

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp,Süper Lig'in 11. haftasında görev alan hakemlerinperformansını değerlendirirdi.

Galatasaray'ın Gaziantepspor ile oynadığı karşılaşmada gol öncesi hakem Özgür Yankaya'nın yaptığı ayak hareketi hakkında, "İstem dışı bir hareket" dedi.

Zekeriya Alp açıklamasında, "Galatasaray - Gaziantepspor maçında Özgür Yankaya'nın bir refleks hareketi var, bu hareket uzun yıllarfutbolun içerisinde olan insanların yapabileceği istem dışı bir hareket. Özgür hoca ile konuştum,kendisi de istem dışı bir harekette bulunduğunu söyledi. Bunun dışında kendisine daha fazla sorabileceğim bir şey yok. Olmaması gereken bir hareket, hakemler hareketlerine ve konuşmalarına daha fazla dikkat edecekler. Özgür Yankaya'nın bu hareketi istem dışı. Kendisi de bunun farkında. Ben de görünce şaşırdım." sözlerini kullandı.

Galatasaray maçındaki pozisyon için itiraf

Yorumlar (2)
güney 6 yıl önce
şaşırmıcaksın,birdaha bu hakemi 3 büyüklerin maçına vermiyeceksin,çünkü bu hakem rengini belli etti,
kartal 6 yıl önce
bu hakemler hırsız burakın yerine gidip istem dışı gol atsa o ne diyeceksiniz zekeriyaaaaaaaaaa ulan hakemleride sizi de gaysarayı ve çirkef bahçeyi de ezeceğiz