Galatasaray Derbisi Öncesi Şok

Beşiktaş Kulübü Protokol Müdürü Ahmet Ateş Disiplin Kurulu'na sevkedildi.

Galatasaray Derbisi Öncesi Şok

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın Galatasaray ile oynayacağı karşılaşma öncesi Beşiktaş Kulübü Protokol Müdürü Ahmet Ateş Disiplin Kurulu'na sevkedildi.

Kritik maçı Cüneyt Çakır'ın yöneteceğinin açıklanmasının ardından Beşiktaş Kulübü Protokol Müdürü Ahmet Ateş, sosyal medya üzerinden Çakır'ın içinden Galatasaray forması çıkan takım elbiseli montajlı bir fotoğrafını paylaşmış, altına da "Görev adamı" notunu düşmüştü.

Türkiye Futbol Federasyonu bu sebeple Ahmet Ateş'i Disiplin Kurulu'na sevk ederken, TFF'den konuyla ilgili, "Beşiktaş A.Ş. Kulübü Protokol Müdürü Ahmet ATEŞ'in, "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 38. maddesi uyarınca 03.01.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir" açıklaması yapıldı.

İŞTE BEŞİKTAŞLI YÖNETİCİ TARAFINDAN YAPILAN PAYLAŞIM

Konuşulan tweet'e TFF'den müdahale

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hükümdar
Hükümdar - 4 yıl Önce

Rezil Cüneyt Çakır hiç sevmiyim tilki hakem helal yönetiçimize ilkdefa gercekleri söylemiş

Hükümdar
Hükümdar - 4 yıl Önce

Gercekler herzaman insanları rahatsız eder

aliagacarsi1903
aliagacarsi1903 - 4 yıl Önce

Siz hiç Gesenin başkanı Yarsuvatın Cüneyt Çakır için Şaibeli hakem dediği için PFDK'ya sevk edildiğini duydunuz mu. Bunların erkekliği Beşiktaşımıza kalkıyorda o erkekliği bu taraftar onların bir tarafına monte eder.

Seyyah
Seyyah - 4 yıl Önce

Valla şu resmi görünce koptum gülmekten..Cüneyt Çakır bundan daha iyi nasıl anlatılırki..Benim asıl merak ettiğim bir gün bize karşı avantaj sağlamayın diyen bir G.S--Fener yöneticisi çıkacakmı yoksa Çakır,lar,,Papila,lar hiç bitmiyecek..

ufuk
ufuk - 4 yıl Önce

Dogru olan bi resim paylasmis cincona dosuycez boruyu

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

iste bize boyle cirkef adamlar lazim bir tanede pascal nouma gibi saha icinde lazim bunelan herkez bizi seviyormus sevmesin AQmun renklileri biz bize yeteriz

reşatbjkbakü
reşatbjkbakü - 4 yıl Önce

bir yazida çok güzel yazmişlar "gs cüneyt çakira sahip çikti"!Bence bu cümle yeterli