'Futbolcu İsmi Vermedim'

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ın Asbaşkanı ve Futbol Transfer Komitesi Sorumlusu Deniz Atalay, ilginç açıklamalarda bulundu.

'Futbolcu İsmi Vermedim'

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ın Asbaşkanı ve FutbolTransfer Komitesi Sorumlusu Deniz Atalay, ilginç açıklamalarda bulundu.

Siyah beyazlı kulübün resmi sitesinden yayınlanan açıklamada Atalay,Anadolu Ajansı'na verdiği röportajda transfer konusunda hiçbirfutbolcunun ismini vermediğini söyledi.

Anadolu Ajansı'nın haberinde Atalay'ın Trabzonsporlu Olcan Adın veChelsea'nin golcüsü Demba Ba hakkındaki açıklamalarına yer verilmişti.


İşte siyah beyazlı kulüpten yapılan o açıklama;


As Başkan ve Futbol Transfer Komitesinden Sorumlu Yönetim KuruluÜyemiz Deniz Atalay, Anadolu Ajansı'nda bugün yayınlanan röportajıylailgili şu açıklamayı yaptı:

Bugün, Anadolu Ajansı ile yaptığım röportajda futbol transferçalışmalarıyla ilgili genel bilgiler sundum, ancak transfer etmeyidüşündüğümüz herhangi bir futbolcunun ismini zikretmedim.

Konuyla ilgili Anadolu Ajansı kaynaklı ilgili haberde banaatfedilerek kullanılan, bazı futbolcuların isimlerinin yer aldığıifadeler, tarafıma ait değildir.

Başkanımız Sayın Fikret Orman'ın yakın zamanda belirttiği üzere,transfer çalışmalarımızı büyük bir özenle ve dikkatle, gizlilik içindeyürütüyoruz.

Kamoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.

Deniz Atalay

As Başkan ve Futbol Transfer Komitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

YORUM EKLE