Futbol Federasyonu’ndan ‘kupa’ kararı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun kararına göre; şampiyonluk kupası gelecek hafta Vodafone Arena'da olacak. Beşiktaş, Osmanlıspor maçından en az 1 puan kazanırsa şampiyonluk kupasını alacak.

GÜNDEM 09.05.2016, 22:32 09.05.2016, 22:33
16526

 Beşiktaş’ın, Galatasaray derbisini kazanması Fenerbahçe’nin de Başakşehir’e yenilmesi sonrasında siyah beyazlı takım kalan 2 maçından 1 puan alması durumunda şampiyonluğunu ilan edecek.


Bu nedenle; Türkiye Futbol Federasyonu, 15 Mayıs Pazar günü saat 19:00’da oynanacak Beşiktaş – Osmanlıspor maçına şampiyonluk kupasını gönderecek. Vodafone Arena’da oynanacak karşılaşmada siyah beyazlı takımın 1 puan alması ya da kazanması durumunda şampiyon olacak Beşiktaş, kupasını alacak.
Yorumlar (3)
KARTALIMSIN SEN 4 yıl önce
Bu şampiyonluk yayıncı kuruluşa fener yanlısı görsel ve yazılı medyaya feneri kollamaktan helak olan tff ve mhk ye hakemlere emre bol ilker yağcıoğlu Gürcan bilgice lig tvnin fanatik fenerli spikerlerine kapak olsun
kartalizma 34 4 yıl önce
Bir koca yıl boyu akla hayale gelmeyecek rezilliklere imza atan operasyonel maşalara kapak olsun ki müsait bir yerlerine taksınlar ve küpe olsun ki müsait bir yerlerini deldirip taksınlar. Artık nereleri müsaitse :)
BeşiktAŞK 4 yıl önce
O kupa bu stada çok yakışır. Aşksın sen Beşiktaş.