Forvete İspanyol boğası

Mario Gomez'in menajeri ile 6 Haziran'da masaya oturacaklarını açıklayan Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, anlaşma sağlanamazsa yıldız bir golcüyü kadroya katacaklarını söyledi. Alternatif ismin Fernando Torres olduğu biliniyor.

GÜNDEM 26.05.2016, 10:17 26.05.2016, 10:19
669

 Beşiktaş, Mario Gomez’in takımda ayrılması durumunda, Atletico Madrid’in yıldızı Fernando Torres ile anlaşacak. Şampiyonluk sarhoşluğunu kenara bırakıp transfer yönelen Beşiktaş’ta yönetici Metin Albayrak, “Kutlamaların ardından daha yeni hayata döndük” derken, takımdaki geleceği merakla beklenen Mario Gomez’in menajeri ile 6 Haziran’da İstanbul’da masaya oturacaklarını belirtti.

Albayrak “Bir sorun çıkmayacağını umuyoruz. Her ihtimale de hazırlıklıyız. Gomez giderse, en az onun kadar büyük bir yıldızı alternatifimiz olarak belirledik” dedi. Alman ‘Gol Kralı’ ile Beşiktaş’ın yollarının ayrılması durumunda takımın yeni yıldız forveti büyük ihtimalle Fernando Torres olacak. Atletico Madrid’in İspanyol golcüsünün, bir süredir siyah-beyazlı ekibin takibinde olduğu biliniyor. West Ham United’ın Gökhan Töre’ye talip olmasını da değerlendiren Albayrak “İyi bir fiyata bu transfer mümkün olabilir. Ancak istediğimiz rakamlara çıkabilirler mi bilmiyorum. Gökhan 16 değil, 20 milyon euro bile eder” diye konuştu.


 Amkspor
Yorumlar (3)
tyson 5 yıl önce
Gomez büyük ihtimal gotluk yapar gider almanya ya tekrar bence torres gelirse efsane olur kadro deli gibi olur toreye ise 20 milyon pound fiyat bicilmesi lazim...
kartal 5 yıl önce
bu adam bizim oyunumuza uymaz
hadi len 5 yıl önce
asıl bu ayar sana uymaz futbol cahili gomez uyuyorsa iki metreye pas atamayan gomez uyuyorsa bu hayli hayli uyar... ama sana uzun gelir uymaz cahilllll