FLAŞ! Quaresma, Ronaldo‘yu İstanbul‘a getiriyor!

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'nın Cristiano Ronaldo ile birlikte organize edeceği yardım maçının İstanbul'da oynanması için TFF harekete geçti.

GÜNDEM 06.09.2015, 23:13 07.09.2015, 01:19
5869
Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma ve Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo'nun beraber organize edecekleri Suriyeli mülteciler için dostluk maçının İstanbul'da oynanması için Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) harekete geçti.
Demirören görüşecek

EURO 2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri için Portekiz Milli Takımı'nda bulunan Quaresma ile İstanbul'a dönüşü sonrasında bizzat TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in bir araya geleceği ve maçın İstanbul'da yapılması için her türlü imkanın sağlanması konusunda yardım edeceği öğrenildi.

Birçok yıldız Türkiye'ye gelecek

Ronaldo ve Quaresma'nın organize edeceği maç için bir zamanlar Siyah Beyazlılar'da da forma giymiş olan Guti, adı Fenerbahçe'yle hatırlanan Okocha, Frank de Boer ve Sarı Lacivertliler'in efsaneleri arasında yer alan Brezilyalı futbolcu Alex De Souza gibi Türk futbolunun yakından tanıdığı isimlerin yanı sıra Zinedine Zidane, Pepe, Bale, Arda Turan gibi önemli isimlerin de Türkiye'ye gelmesi bekleniyor. KAYNAK : Habertürk
Yorumlar (2)
Yemezbey 5 yıl önce
Türkiye'nin ekmeğini yiyorsunuz, neden Şehitlerimize gözlerinizi kapıyorsunuz, siz ırkçı mısınız, aksini ispat etmek için Türkler için de maç düzenleyin, bu dünyada en fazla zulme uğrayan millet Türkler'dir. >>> Ermeniler'in Türkiye Türkleri'ne,
Ermeniler'in Azerbaycan Türkleri'ne,
Rumlar'ın Kıbrıs Türkleri'ne,
Abd'nin Kızılderililer'e,
Çinliler'in Uygur Türkleri'ne,
Nato-Cia-Mossad örgütü Işid'in Türkmenler'e,
Ermeni-Cia-Mossad örgütü Pkk'nın Türkiye Türkleri'ne ve Türkmenler'e soykırımlarını unutma, unutturma.
atmayemezbey 5 yıl önce
en barbar milletteden bahs ediyorsunn :)) tc den bahs ediyonn barabr millet