Flaş MHK Başkanı istifa etti!

MHK Başkanı Zekariya Alp görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Flaş MHK Başkanı istifa etti!

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, hakem hatalarının konuşulduğu haftalık toplantıda istifa ettiğini açıkladı. Alp, istifa açıklamasının ardından şunları söyledi:

"Haddini bilmeyenlerin çoğaldığını görüyorum. Atıp tutmakla bu işler olmaz. Buyurun ben de bırakıyorum. Geçmişimi istiyorlar ama geçmiş bir daha gelmeyecek. Artık MHK'de bu tip işlerden insanları uzaklaştırmak için 3 yıldır arkadaşlarımla çalışıyorduk. İnsanlar sadece bir takdir bekliyor. Türk sporunda her kademede görev aldım. Sen bana nasıl şüpheli dersin? Önce kendine bak sen! Bu istifa bir birikim. Kıvılcım bu noktaya geldi. Çok düşündüm, kimsenin haberi yoktu. Yıldırım Demirören'in de haberi yok. Kolay kolay pes etmem ama bu tip durumlarda ne yapılması gerekiyorsa onun yapılması lazımdı."

YORUM EKLE
YORUMLAR
ektiğini biçti
ektiğini biçti - 4 yıl Önce

beşiktaş aleyhine hata yapılır yapılmaz televizyon kanallarına bağlanıp hakemlerini yanlış karar verdiklerini bile bile savundun. o koltukta çok bile kaldın.

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Toplum olarak büyümek imkansiz temelimiz yanlis. Is adamlarimiz bile camurluk la, sidetle is yöneltiyor. Futbol baskanlari kendi reklamlari icin ise soyunuyorlar. Altyapi isi bilmeyen egitmenlerin eline birakiliyor. Taktik anlayisi 0 futbol artik bilim isi olmus sporcular atletiklesiyor. Demirören bizde yaptigi ortada. Tff baskani olacak en son kisi. Alp top oynamamis ve arkadasi tarafindan o koltuga oturtulmus anlamadigi iste insan ne kadar olur bukadar olur

Black-KARTAL
Black-KARTAL - 4 yıl Önce

Simdi gel bakalim kucagima Zekeriya ne oldu Koltugun cöktümü darisi tüpcünün basina. Seni besiktas kapisindan iceri alacak veysel efendiye de yaziklar olsun git kendine bir cöplük bul orada yanlizbasina geberip git senin icin en iyisi bu. Senin gibilerine yagmurlu havada bile bir yudum su verilmez.

Tarot
Tarot - 4 yıl Önce

Zekiriya alp adamdir adam demiroren kesin baski yapmistir

Sss
Sss - 4 yıl Önce

Baktilar besiktas lige amborga koydu planlanmis tasarlanmis antep baskani kendine baksin demirorene laf duyemiyo cunku ayni sektorde ve inanin bu lig cok degersiz marka seviyesi yok

Asli
Asli - 4 yıl Önce

Zekiriya senin arkandayiz

şerafet kocasoy
şerafet kocasoy - 4 yıl Önce

allaha şükür.türkiye kurtuldu.daha iyi olacağına inanıyorum.

Tansu
Tansu - 4 yıl Önce

Cok iyi oldu. Herifin besiktasa faydasi degil zarari oldu. Simdi darisi fikret ormanin basina. Onunda istifasini bekliyoruz.kredi aldiktan sonra o stadi borcla herkes yapardi. Orman besiktasi devamli kuculttu. Mutlaka gitmesi lazim!