Flaş iddia! Beşiktaş Ospina ile çoktan anlaştı

Fabri'nin takımdan ayrılma ihtimaline karşılık kaleci alternatiflerini hazırda tutan Beşiktaş'ın Arsenal'ın file bekçisi David Ospina'yla el sıkıştığı öne sürüldü.

GÜNDEM 18.07.2018, 13:48 19.07.2018, 16:46
2583

Fabri'nin takımdan ayrılma ihtimaline karşılık kaleci arayışlarına giren Beşiktaş, transferde bombayı patlatmaya hazırlanıyor.

Kolombiya basını, Siyah Beyazlılar'ın Fenerbahçe için de adı geçen Arsenallı file bekçisi David Ospina'nın transferini bitirdiğini yazdı.

Ülkenin önemli spor gazeticileri arasında gösterilen Estaban Jaramillo, resmi Twitter hesabı aracılığıyla paylaştığı haberde Kolombiyalı eldivenin yeni adresinin Beşiktaş olduğunu yazarken şu ifadeleri kullandı:

"David Ospina, Beşiktaş'la çoktan anlaştı ve imza için bekliyor. Ospina, Sevilla ve Napoli'dense Beşiktaş'ın teklifini daha cazip buldu. Dolayısıyla yeni durağı Türkiye olacak."

Fanatik

Yorumlar (2)
samim 3 yıl önce
buda kolombiyanın serdar sarıdağı galiba.
Bjk Zihni 3 yıl önce
OSPINA HABERI DUYDUGUM EN SON YALAN HABERI OLARAK GECECEKTIR. BIR YAZILMAYAN BENKALDIM. NERDEN BULURLAR BU ISIMLERI. NERDEYSE RONALDOMESSSI NEYMAR V. S VAY BEEE OSPINA GELME IHTIMALAI %15 GIBI FABRI KÖTÜ DE DEYIL. OSPINAYA FABRIYI ÖZEL UCAKLA GÖNDERIP OSPINAYI JET LE GETIRIRIM. DE NERDEEEE