Flaş Haber!! Gökhan İnler ile yollar ayrıldı..!!

Beşiktaş'ta flaş bir gelişme yaşandı ve Gökhan İnler ile yollar ayrıldı.

GÜNDEM 08.07.2017, 20:56 09.07.2017, 13:52
5535

Trt Spor muhabiri Fırat Günayer'in verdiği bilgiye göre; Gökhan İnler yönetime başvurarak, kulübü sevdiğini fakat takımda kendisine yer bulamayacağını düşündüğünü, maaşının da yüksek olduğunu belirterek, ayrılmak için izin istiyor. Beşiktaş yönetimi de bu durumu Şenol Güneş'e iletiyor ve Şenol Güneş'ten 'Gidebilir' onayını alınca oyuncu ile karşılıklı anlaşma sonucu sözleşmesi fesh ediliyor.

***

Fırat Günayer ayrıca şu bilgileri verdi. Gökhan İnler'in Fenerbahçe ve Galatasaray'a gitme ihtimaline karşı, fesih anlaşmasına madde konuluyor ve oyuncunun da rızasıyla bu ihtimal kalkmış oluyor. Gökhan'ı isteyen 3 kulüp var. Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe...

***

Gökhan İnler Beşiktaş formasıyla geçtiğimiz sezon toplam 32 resmi müsabakada boy gösterdi ve bu maçlarda 2 asist yaptı. Oyuncu ile geçtiğimiz sezon 2+1 yıllık kontrat yapılmıştı.

Yorumlar (8)
Sermet 3 yıl önce
Bedava gönderilmesi beni üzdü.Para para derken biz kimden kazanacağız.Marcellodanmı
necsoy 3 yıl önce
takıma ağabeylik yapacak,top dağıtacak,efendi bir oyuncuyu kaybettik..zaten orta saha düşünce şenol hocanın necip tercihi bu gidişin sinyalini vermişti..yolu açık olsun..umarım yerine daha genç ve esmeri alınır ki sertleşen mücadelelerde teslim olmayız..
Kartal 3 yıl önce
İşte senolun bitirdiği bir Beşiktaşlı daha bu adam nasıl oynatılması hayret nasıl bırakılır o dahada hayret
Kartal 3 yıl önce
Biri bunun yalan haber olduğunu söylesin kimsede Gökhana kıyak falan olduğunu soylemesin eğer doğru ise Şenol ve yönetim sınıfta kalmıştır.besiktasta tek uzun top atabilen bir Avrupalı Türk ziyan edilmiştir Şenol tarafından.
pervin 3 yıl önce
Bence kalsin oyuncunu oynatmasan nasil bilirsin nasil iyiboynadiginin. Tolgay Arslanida oynadi ve beyendi simdi sira G. Inlerde
Ahmt 3 yıl önce
Yattığı yerden Yılda 7 milyon "trilyon" alıyordu.Gitmesini eleştirenlerin önüne koysan bu para bir haftada sayamaz..
Alper Kaya 3 yıl önce
yatırmasalardı kardeşim! o kadar para verilip transfer edilen oyuncuyu oynatmamak teknik direktörün tercihi olamaz. atiba'yı dinlendirip zaman zaman onu soksaydı oyuna. atiba'nin bitkinn olduğu haftalarda gökhan i̇nler çok yararlı olurdu takıma. kayıptpr bizim için.
Muharrem 3 yıl önce
trabzonspor gökhan i̇nler'i istiyor usta