Flaş açıklama! ''Saldırı var''

Kavalcı'dan bomba gibi sözler: "Beşiktaş'a farklı kanallardan saldırı var.. Her şeyin farkındayız.. Asla hedeften şaşmayacağız.."

GÜNDEM 19.04.2015, 09:52
1924
Flaş açıklama! ''Saldırı var''

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Kavalcı, siyah-beyazlı takıma operasyon yapılmaya çalışıldığını iddia etti. Kimsenin şampiyonluklarını engelleyemeyeceğini söyleyen Kavalcı, "Her gün normal olmayan gelişmeler yaşanıyor. Farklı kanallardan saldırı var. Her şeyin farkındayız. Rakiplerimiz güllük gülistanlık gösterilirken Beşiktaş'ta kriz varmış gibi bir izlenim oluşturuyorlar. Beşiktaş üzerinden ülkede kaos yaratmaya çalışıyorlar. Ancak biz kenetlenir ve her sıkıntıyı aşarız. Gerektiğinde konuşuruz. Bizi hedeflerimizden kimse alıkoyamaz" şeklinde konuştu.

MUSTAFA PEKTEMEK GÜNÜNDEYDİ

Takımının ilk golünü atan, Olcay'a da asist yapan Mustafa Pektemek, hocasının yüzünü güldürdü.

 

SABAH

Yorumlar (5)
alihan 6 yıl önce
renkli medya BJK IMI KİMSE YILDIRAMAZ ÜÇ MAYMUNU OYNAMAYIN RENKLİ MEDYA.
BjkÖmer 6 yıl önce
saldırı oldugu acık zaten sadece kanallardan degil kı kulube icra gelmesi bir co ktaraftarın F.ormanı istemıyoz demesi yönetimi istifaya cagırması bunları nalayı kurulan lobinin işleri bedavacı taraftarlar ve rand saglayamayan sırketler zoruna gittigi için destek oluyorlar uyanın taraftar uyanın
Mehmet Turgut 6 yıl önce
SALDIRI BJK MASKESİ TAKMIŞ, KULÜP ASALAKLARI ÖNCÜLÜĞÜNDE ÖTEDEN BERİ VAR. BUNA ÇANAK TUTMAMAK GEREKİYOR. NEMALARI BİTENLER ZATEN KENDİLERİNİ KABAK GİBİ AÇIĞA ÇIKARIYOR.ŞİMDİ BİRLİK VAKTİ.
marco 6 yıl önce
malesef en büyük zararı yine beşiktaşlılardan görüyoruz.
huseyn53 6 yıl önce
HEP DESTEK TAM ESTEK