Fikret Orman'ın süperstar taktiği!

Beşiktaş Yönetimi, Vodafone Arena için düşündüğü yeni yıldızın maliyetini sponsorlara karşılatacak.

GÜNDEM 13.04.2015, 08:13
4823
Fikret Orman'ın süperstar taktiği!

Finansal Fair Play kriterleri nedeniyle yeni sezonda yine nokta atışı yapmayı planlayan Beşiktaş Yönetimi, yıldız transferi için sponsorluk seçeneğini masaya yatırdı.

Vodafone Arena’ya uluslararası bir yıldızla gitmek isteyen fakat hem mali sıkıntılar hem de takım içerisindeki maddi dengeler nedeniyle adımlarını dikkatli atan yönetim, çeşitli sponsorlarla temas haline geçti.

Takımda en yüksek ücreti Demba Ba’ya ödeyen ve bunun dışındaki oyuncuların yıllık ücretlerini birbirlerine yakın tutan Beşiktaş Yönetimi, olası bir yıldız transferinde bonservis bedeli ile yıllık ücretin bir kısmını, yeni sponsora ödetecek. Daha önce Brezilyalı Ronaldinho’da da aynı yöntemi devreye sokan fakat yıldız oyuncu tarafından yapılan son dakika kaprisleri nedeniyle bu transferi rafa kaldıran Beşiktaş Yönetimi, Ronaldinho’daki taktiği bir kez daha uygulayacak.

Karakter ve yaşam tarzı olarak Beşiktaş’a yakışır bir yıldız arayışı içerisinde olan ve bunun için geçtiğimiz sezondan itibaren bazı isimlerin nabzını tutan Beşiktaş Yönetimi’nde, yıldız transferiyle bizzat Başkan Fikret Orman ilgilenecek. Demba Ba transferini Chelsea ile olan ilişkileri nedeniyle bitirebilen Orman kolları bir kez daha sıvayacak.

Bilic rapor verecek

Sponsorluk bulunması durumunda yıldız transferini kombine satışlarından önce bitirmeye çalışacak olan Beşiktaş Yönetimi, alınacak bu futbolcunun mevkisini ise, Slaven Bilic’in vereceği rapora göre belirleyecek. Kulüpten sızan haberlere göre, bu mevkilerin, kanat, forvet, forvet arkası ve ön liberolardan biri olabileceği iddia edildi.

Yorumlar (4)
AOK 6 yıl önce
Dzeko yu biz alalim 100% sampiyon olalim..
bence 6 yıl önce
chealse den salah alalım bu sene fiorenitnayı sınıf atlattı
ahmet a. 6 yıl önce
içerisinde bilic olan gelecek sezon haberlerinin hiçbirine itibar etmeyin. kesin bilgi. :)
asi kartal 6 yıl önce
salahın fiorentinaya gitmesi beşiktaşın boşverliği olmuştur morinho salahı beşiktaşa verdi ama yönetim parasızlıktan alamadı şimdi isteseler salahı 3 ün 1 ini alırlar..arkadaşlar en büyük transfer bu yönetimin bir an önce ordan gitmesidir