Fikret Orman'dan 1 puana 20 milyon!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetimi, hem futbol hem de basketbol takımı ile kulüp personeline toplam 20 milyon Lira’lık bir ödeme gerçekleştirdi. Ancak bu bile Gaziantep karşısında 3 puanı getirmeye yetmedi.

GÜNDEM 14.05.2015, 13:10
1576
Fikret Orman'dan 1 puana 20 milyon!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu, futbol ve basketbol takımları ile personelin maaşları konusunda hamle yaptı.

Yönetim, ligdeki Gaziantep maçı öncesi takıma ‘para dopingi’ yaparak 20 milyon lira dağıttı. Böylelikle geçen hafta, uzun süredir maaş alamadıkları gerekçesiyle ayrılma kararı alan erkek basketbol takımı oyuncularının gitmesi de önlendi.

Orman ve yönetimden önemli isimler bir factoring şirketinden 20 milyon Lira bulup, kulübün lisanslı sporcularının 2 aylık maaşlarını yatırdı. Kulüp personeline de şubat ayının maaşları verildi.

ÇEBİ: “BU HAMLE SOLUK ALDIRDI”

Beşiktaş’ın, yapımı devam eden Vodafone Arena Stadı’ndaki işler nedeniyle ekonomik zorluklar yaşaması nedeniyle maaş ödemesinde gecikme yaşandığını ifade eden ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, “Sıkıntılarımız vardı. Bunları kısa sürede atlatacağız. Yönetim olarak bulduğumuz 20 milyon Lira, bir nebze olsun bize soluk aldırdı” açıklamasını yaptı.

Bu arada acil ihtiyaç nedeniyle başkan Fikret Orman’ın isteğiyle kendi cebinden 1 milyon Euro veren Vodafone Arena İnşaatından Sorumlu Yönetici Umut Güner ise, kulübün dimdik ayakta olduğunu söyledi. Umut Güner, takımdaki futbolculara olan borçların kısa sürede kapatılacağını vurguladı.

Yorumlar (9)
AOK 5 yıl önce
Takimda süper Ofansiv futbolcular var bunu anladik, Bu ofansiv oyuncularin defansiv yönleride bir okadar kötü bunuda biliyoruz zaten.. Iste olay burda basliyo zaten; bu kadar kaliteli ofansiv oyuncularin varken arkaya I. Dünya Savasindan kalan Tanklari koyarsan bu takim herzaman hic hesapta olmayan goller yer ve son G.Antep macindaki gibi rakip Takim kapanirsa isimiz Allaha kalmis demek..BILICIN geride TOPLA- RAKIP ARASINA EN HIZLI SEKILDE GIREBILECEK, RAKIBIN OYUNUNU BOZACAK ve TOPU TEHLIKELI BÖLGEDEN EN HIZLI SEKILDE UZAKLASTIRACAK OYUNCULARI tercih etmesi sampiyonluk yolundaki olmazsa olmazlardan en birincisi.. Yani Serdar Kurtulus burada tercih edilecek en son kisi, Ismail Köybasi iyilesse bile bu ofansivlerin arkasinda hayatta oynayamaz.Ben iki Futbolcuda RECEP CETINI görüyorum.Bunlardan biri MOTTA digeride OPARE. Yani MOTTA-ERSAN-OPARE Besiktasin sampiyonluk yolundaki olmazsa OLMAZIDIR.OPAREYle maca baslamayan BILIC kendi ipini CEKER.O Neysede üzülen yine biz taraftarlar oluyoruz
SEBA 5 yıl önce
Orman, Adalı ve YD'nin pisliklerini temizlesin. Hala bazıları ona küfretsin. Adalıcılar!.. Gerçekten siz Adali ve YD... üçünüz birbirinize çok yakışıyorsunuz...
CastieL 5 yıl önce
AOK durumu iyi özetlemişsin kardeşim. Aynen katılıyorum bende. Şimdi Beşiktaşı eleştirdiğin için bilici eleştirdiğin için sana "renkli" diyeceklerdir :) Bizim taraflardan bazıları gercekleri yazamayacak kadar aciz kimseler. Körü körüne bilici ve ormanı savunan taraftar en çok Beşiktaşa zarar veriyor maalesef.!
kartal 5 yıl önce
aok

kardeşi iyi güzel de opare, sivok, motta,atiba,sosa,demba ba

etti 6 yabancı hangisini keseceksin ?
ali buluç 5 yıl önce
castiel senin yaptığın yoruma göre bjk şuan puan sıralamasında 5.,6.liderden 10-15 puan geride gibi yorum yapıyorsun.körü körüne yorum yapanlar orman ve bilici savunanlar değil son 3 senede sistemli bir şekilde bir takım kuruldu ve meyvelerini daha bu seneden almaya başladık inşallah gs yenersek şampiyon olacağız ve siz böyle bir durumda ormanı savunmayın diyorsun.fb avrupada sıfır maç yaptı ve son 10 dakikada penaltı ile kazandığı maç sayısı en az 5.gs desen son 2 senede 50 transfer yaptı ve bu sene gördüğü kırmızı kart sayısı sıfır.bjk ise stadsız,10 kırmızı kart görerek,avrupada oynayarak rakiplerinden en az 10 maç daha fazla oynayarak en önemlisi rakiplerinin yarı fiyatına kurulan takımla şuanda puan puana gidiyor ve biz bu ormanı savunmayacağız öylemi.ya kimi savunacağız 8 senede 1 kez şampiyon olan,geri kalan sezonlarda 4. ve 5. likle yetinip liderden 20-25 puan geride kalan ve bu başarızlıkları bi dünya para harcayarak beceren demirörenimi savunacağız
gaguk 5 yıl önce
cebinden 120 lira verip forma almayan,cebinden 20 lira verip lisanslı şapka almayan,20lira,40lira verip maça gitmeyen taraftar,yönetici oldun bul parayı demeye cüretli görür kendini,milyonları vereceksin,ödeyeceksin diyecek çünkü çok kolay.savurganın biri pisler kendini aklasın diye verdiğimi kulübe bağışladım diyerek mali genel kurulu aklanarak geçer sonra da o bahışladım dediğini geri almak için anlaşma yapar! bu arada hem kendi stadyumunu yapan hem bir gün orda bir gün burda oynayarak şampiyonluğa giden takım kurulur,ama büyük taraftara yetmez,koca başkana fikret diye hitap eder,küfür eder her hak taraftarındır.biraz gerçekçi olun 20 milyon 10 milyon taraftarı geçtim gerçek 1 milyon taraftar olsa herkes 100tl yatırsa kulüp tüm sorunlarından kurtulur.yüzmilyon yapar,ama nerde laf laf laf ve laf...
gaguk 5 yıl önce
futbol cahili AOK yazmaya doymadın opare diye komik olmaya başladın artık yaptığı 3 lü defans opare ersan motta 3 lüsü her maç folluk olacak kadar gol yer futbolun mantığını bilmiyorsun zavallı zavallı opare opare tamam sevmişsin beğenmişsin ama öyle defans kurulmaz bildiğin konuları yaz,takım defansı kurma oynayan 5 yabancı her maç ilk yazılacaklar bir tek sivok olmaz o zaman pedro olur o da yabancı ismail yok motta ya mecbursun sosa takımın en önemli adamı atiba da öyle demba da öyle opare ye yer yok anla artık motta sakat yada cezalı olursa oynar senin opare belki herkes beğeniyor ama yabancı sınırı 5 yazı ile beş ok opare yi oynatmayan şampiyonluğu satar yok ya yazıldı daha önce arabanın eksozu ile motorunu kıyaslıyorsun.
mmmm 5 yıl önce
sayın başkanım hafta sonu sucuk turlar balolar ve parti işi var mı sen bunlardan haber ver
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın