Fikret Orman yeni yönetim listesini açıkladı

Son dakika haberine göre; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın tek aday olarak girdiği seçimli genel kurul öncesi Orman'ın yönetim kurulu listesi belli oldu

GÜNDEM 12.09.2018, 17:28 13.09.2018, 09:10
957

İşte o isimler: 

Serdal Adalı, Umut Güner, Ahmet Kavalcı, Ahmet Ürkmezgil, Hüseyin Yücel, Deniz Atalay, Şafak Mahmutyazıoğlu, Hüseyin Mican, Cihat Kumuşoğlu, Metin Albayrak.

"Ahmet Nur Çebi yeni yönetimde yer almayacak"

Fikret Orman yaptığı açıklamada; "Ahmet Nur Çebi ağabeyim yeni yönetimimizde yer olmayacak. 6.5 senede bana ve yönetime çok büyük yardımları oldu, hemen hemen her taşın altında benim olduğu gibi onun da eli oldu. Erdal Torunoğulları yönetimimizdeydi ancak var mıydı yok muydu biz anlayamadık. Onun yerine Serdal Adalı geldi. Serdal gündemimizde yoktu ama bizim arkadaşımız, dostumuz. Serdal bey ile buluştuk, çok etkileyici bir konuşma yaptı benimle. Serdal Adalı aslında hiç aklımda yoktu. Kendisiyle buluştuk ve çok etkileyici bir konuşma yaptı. Ben Serdal'ı severim. Suçsuz yere hapis yatmıştı. Şu an ekonomik kriz var, bana ihtiyacınız varsa şeref duyarım dedi." ifadelerini kullandı.

"Serdal bey ile buluştuk, çok etkileyici bir konuşma yaptı benimle"

Erdal Torunoğulları yönetimimizdeydi ancak var mıydı yok muydu biz anlayamadık. Onun yerine Serdal Adalı geldi. Serdal gündemimizde yoktu ama bizim arkadaşımız, dostumuz. Serdal bey ile buluştuk, çok etkileyici bir konuşma yaptı benimle. Serdal Adalı suçsuz yere 6 ay hapis yattı. 'Beşiktaş'ın bana ihtiyacı varsa ben her şekilde Beşiktaş'ın yanında olurum' dedi. Taşın altına elini koymak istediğini söyledi ve bu beni heyecanlandırdı.

Yorumlar (0)