Fikret Orman verdiği sözleri tutmadı mı?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, göreve gelirken hangi sözleri verdi?

GÜNDEM 18.04.2015, 10:36
762
Fikret Orman verdiği sözleri tutmadı mı?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman göreve geldiği gün yaptığı açıklamada, "Beşiktaş bütçesi içinde yönetilecek artık borçlanmayacak, kaynak yaratacak. Beşiktaş AŞ’nin gelirlerinin hepsi temlik altında olduğu için, sermaye artırımına ihtiyaç var. Bütçede de tasarruf yapacağız. Nihai bütçemiz bundan daha az olacak" demişti.

Fakat geçen yıllar içinde Orman'ın verdiği, "Beşiktaş bütçesi içinde yönetilecek artık borçlanmayacak, kaynak yaratacak" sözleri karşılık bulamadı. Borçlar alınmaya devam edildi. En son olarak Aktifbank'tan 100 milyon TL'lik kredi çekildi.

Orman, "sermaye artırımına ihtiyaç var" dedi ama kulübün payına düşen 100 milyon TL yatırılamadığı için sermaye artırımı bir türlü yapılamadı. Orman, "Bütçede de tasarruf yapacağız" dedi ama Beşiktaş tarhinin en pahalı oyuncularından birisi olan Demba Ba bu dönemde transfer edildi.

 

FOTOSPOR

Yorumlar (1)
mikail 6 yıl önce
hadi git lan oradan fotomusun totomusun demba ba en pahali oyuncuymus madem o kadar bilyodunda 100ml tl sen verseydinde stad yapilsaydi senin gibi gazetenin taaa