Fikret Orman Ümraniye'de

Beşiktaşlı futbolculardan başkan Fikret Orman'a şampiyonluk sözü...

GÜNDEM 01.03.2016, 17:22 01.03.2016, 20:01
6270
Ntvspor'un haberine göre Fenerbahçe derbisinin ardından Nevzat Demir Tesisleri’nde oyuncularla bir araya gelen başkan Orman, kaybedilen 3 puana rağmen şampiyonluk için en avantajlı takım olduklarını söyledi.Orman, teknik heyet ve futbolcularla yaptığı toplantıda oynayacakları 12 maç daha olduğuna vurgu yaptı. Takımına güvendiğini ve şampiyon olacaklarına inandığının altını çizdi.Fikret Orman'ın konuşmasının ardından söz alan kaptan Tolga Zengin, mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını ancak bu durumu telafi edeceklerini söyledi.
Takım arkadaşları adına konuşan Tolga, kaybedilen 3 puana rağmen şampiyonluk konsantrasyonlarının azalmadığını ve Eskişehirspor maçından alacakları 3 puan ile yeniden çıkışa geçeceklerini vurguladı.Tecrübeli kaleci, "Şampiyonluk için söz veriyoruz. Hem ben, hem takım arkadaşlarım şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Derbiyi kazansaydık çok önemli bir avantaj yakalamış olacaktık. Ancak o maç geride kaldı. Sizin ve camiamızın bizden beklentisini biliyoruz. Ben takım adına şampiyon olacağımızın sözünü veriyorum" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (4)
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Lak lak lak!... Ancak konuşuyorsun Tolga efendi! Bir kere de Kadıköyden başımız önde ayrılmayalım ulan!...
MERSİM 5 yıl önce
KONYA YI ELEYİN ŞU FENERLE EŞLEŞİN GÖRELİM BAKALIM
mete 5 yıl önce
Evet ziraat kupasında Fener'i yenerek bunu telafi etmeniz lazım. Hakem şöyle şu böyle diyerek çözüm olmaz. Bu derbide ne Olcay, ne Oğuzhan ne de Gökhan düzgün oynayabildi. 4-5 maçtır as kadro verimli değil.
kartalim 5 yıl önce
acil necip stopere monte edilip ,keim olcay in yerine oynamali,takima doping etkisi olabilcek hamller olur.delgado necip ten farksiz hic gegilse necip hirsli adam