Fikret Orman Ümraniye'de

Beşiktaşlı futbolculardan başkan Fikret Orman'a şampiyonluk sözü...

Ntvspor'un haberine göre Fenerbahçe derbisinin ardından Nevzat Demir Tesisleri’nde oyuncularla bir araya gelen başkan Orman, kaybedilen 3 puana rağmen şampiyonluk için en avantajlı takım olduklarını söyledi.Orman, teknik heyet ve futbolcularla yaptığı toplantıda oynayacakları 12 maç daha olduğuna vurgu yaptı. Takımına güvendiğini ve şampiyon olacaklarına inandığının altını çizdi.Fikret Orman'ın konuşmasının ardından söz alan kaptan Tolga Zengin, mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını ancak bu durumu telafi edeceklerini söyledi.
Takım arkadaşları adına konuşan Tolga, kaybedilen 3 puana rağmen şampiyonluk konsantrasyonlarının azalmadığını ve Eskişehirspor maçından alacakları 3 puan ile yeniden çıkışa geçeceklerini vurguladı.Tecrübeli kaleci, "Şampiyonluk için söz veriyoruz. Hem ben, hem takım arkadaşlarım şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Derbiyi kazansaydık çok önemli bir avantaj yakalamış olacaktık. Ancak o maç geride kaldı. Sizin ve camiamızın bizden beklentisini biliyoruz. Ben takım adına şampiyon olacağımızın sözünü veriyorum" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2016, 20:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
RAMAZAN AKPINAR
RAMAZAN AKPINAR - 3 yıl Önce

Lak lak lak!... Ancak konuşuyorsun Tolga efendi! Bir kere de Kadıköyden başımız önde ayrılmayalım ulan!...

MERSİM
MERSİM - 3 yıl Önce

KONYA YI ELEYİN ŞU FENERLE EŞLEŞİN GÖRELİM BAKALIM

mete
mete - 3 yıl Önce

Evet ziraat kupasında Fener'i yenerek bunu telafi etmeniz lazım. Hakem şöyle şu böyle diyerek çözüm olmaz. Bu derbide ne Olcay, ne Oğuzhan ne de Gökhan düzgün oynayabildi. 4-5 maçtır as kadro verimli değil.

kartalim
kartalim - 3 yıl Önce

acil necip stopere monte edilip ,keim olcay in yerine oynamali,takima doping etkisi olabilcek hamller olur.delgado necip ten farksiz hic gegilse necip hirsli adam