Fikret Orman topa girdi!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, üst üste üçüncü sezon şampiyonluğun kaçırılmaması için yeniden kolları sıvadı. Kartal'ın başkanı, transferi rafa kaldırdı ve önceliğin şampiyonluk olduğunu belirtti.

GÜNDEM 26.04.2016, 09:19 26.04.2016, 09:20
5493

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ilk olarak imza aşamasına getirilen iç transfer görüşmelerini rafa kaldırdı. Lig sonuna kadar takımın yanında yer alacak olan siyah-beyazlı kulübün patronunun, Akhisar maçındaki panik havasından rahatsız olduğu ve bu nedenle futbolcular ve teknik heyetle toplantı yapacağı aktarıldı.

Fikret Orman yıllar sonra ilk kez bu kadar çok yaklaştıkları Süper Lig şampiyonluğunun kaçmaması için kolları sıvadı. Orman ilk olarak imza aşamasına gelmiş olan iç transfer görüşmelerini sezon sonuna kadar rafa kaldırdı.
İlişkili Haber

Ahmet Nur Çebi: Sadece işimize bakıyoruz

"Şampiyonluğu vermek istemiyoruz"

Hiçbir sözleşmenin şampiyonluktan daha önemli olmadığını dile getiren siyah-beyazlı yöneticilere hak veren Başkan Fikret Orman’ın, “Son üç senedir kaçan şampiyonluklar nedeniyle yaşadığım üzüntüyü anlatamam. Aynı şekilde bu sene de kendi ellerimizle şampiyonluğu vermek istemiyoruz. Benim için her şeyden önce şampiyonluk gelir. İç transferde aceleye hiç gerek yok” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.
İlişkili HaberLigin bitimine kadar takımın yanında yer alacak olan Başkan Fikret Orman’ın, teknik heyet ve futbolcularla zaman zaman toplantılar yapacağı bildirildi.

Siyah-beyazlı kulübün patronu ilk olarak Akhisar Belediyespor maçındaki hataların üzerinde duracak. Orman, futbolda herkesin hatalar yapabileceğini ifade ederek, şampiyonluk yolunda başka bir kayıp yaşanmaması gerektiğinin altını çizecek.
İlişkili Haber

Paniğe gerek yok

Bu arada Başkan Fikret Orman’ın en fazla takım içerisindeki gereksiz stres ve panik havasından rahatsız olduğu öğrenildi. Akhisar Belediyespor maçındaki görüntüden memnun kalmayan ve pas hatalarını panik havasına bağlayan Orman, bu problemin çözülmesi için teknik heyet ile de bir toplantı gerçekleştirecek.

Kaynak: Milliyet
Yorumlar (3)
hüseyin 5 yıl önce
f.bahçe g.gönül caner topal gibi birinci sınıf adamların sözleşmesini bile uzatmak için sezon sonunu bekliyorken bunlar ismail,tolga gibi biz serbest bıraksak anadolu takımlarının bile istemeyeceği adamlara yangından mal kaçırır gibi zamlı sözleşme öneriyorlar. 2 senedir bizi uefa'dan eleten şampiyonluğu rakiplere ikram eden bu adamları sırf hemşerim iyi çocuk diye takımda tutmak tek kelimeyle beşiktaş'a ihanettir. bu adamlarla mı avrupa'da kupa kaldıracaksın fikret bey ? 1-2 milyon euro fazla vermemek için ospina adler gibi kaleciler almadın şimdi bunun kat kat fazlasını tolga'ya vermek için can atıyorsun
Helal Sana 5 yıl önce
Güzel yorum.
BOZKURT 5 yıl önce
tolgayı ve şenolu yolla bu takımdan bu ikili bizi avrupadan etti türkiye kupasından etti bunları yollayıp gomezi teknik direktör futbolcu statüsünde oynatırsan şampiyon oluruz.g saray bunda başarılı oldu haci hem oyuncuydu hem hocaydı bu onlara avrupa kupasını kazandırdı.haci hocaydı diyorum o tarihte fatih terimin kağıt üzerinde hocaydı takımı kuran haciydi