Fikret Orman, soyunma odasına indi ve...

Siyah-beyazlılarda Başkan Fikret Orman'ın Gaziantepspor maçının ardından soyunma odasına indiği bildirildi.

GÜNDEM 11.05.2015, 15:15
2602
Fikret Orman, soyunma odasına indi ve...

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında BeşiktaşAnkara Osmanlı Stadı'ndaGaziantepspor'u ağırlarken, sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrılarak şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj kaybetti.

Siyah-beyazlılarda Başkan Fikret Orman'ın karşılaşmanın ardından soyunma odasına inerek futbolculara uyarılarda bulunduğu bildirildi.

TV Em muhabiri Tayfun Özsoy, yaşanan gelişmeleri şöyle aktardı:

"Fikret Orman maç sonunda mutsuzdu. Basının beklediği yere gitmedi ve sanki bir anda yok oldu. Soyunma odasına gitti... Bir gün önceki Divan Kurulu'ndaki gerginliğini soyunma odasına da yansıttı. Tepkisi vardı, futbolcuları sert bir dille uyardı."

Yorumlar (9)
mesutb 5 yıl önce
ulan futbolcuları uyaracağına onlardan önce hakemi uyar federasyonu uyar biz bu kafayla daha çok şerefli 3. oluruz...
asi kartal 5 yıl önce
bu kadarına pes yahu hekem maçın amına koymuş buda gücü yettiğine sarıyor.futbolcular çok güzel oynadı fikret orman 5 aydır para vermediğin bu çocuklar sonuna kadar savaştı bu sefer hakemi yenemediler.ağzını açıp mhk ye 2 çift laf et.suç sende değil seni oraya getiren şerefsizlerde yaptığınız stadın bütün kolonları her birinize teker teker...
Angaralı Kartal 5 yıl önce
Futbolcu daha ne yapacak.Peneltısı verilmiyor,faul sonrası gol yiyo,1 metre dışarıdaki top oyunun içinde deniyo.Fikret efendide gitmiş futbolcuları sert bir dille uyarmış!!Sevsinler seni.Maç biteli neredeyse 24 saat olacak,yönetim olarak hakem yada federasyonla ilgili tek lafınız yok.Birtek maç sonunda Mete Vardarın birkaç cümlesi var o kadar.Resmen infaz edildik.Koca bir sezonun emeğini çaldılar elimizden.Bu infaz renklilere yapılsa şimdi yer yerinden oynuyodu.Fikret orman şimdiye kadar hep arkanda durduk ama''SENDEN BİR CACIK OLMAZMIŞ''
Başkent Kartalı 5 yıl önce
Hafta sonunda divan toplantısında babası yaşındaki adamlara yumruğunu kürsüye vura vura bağırıp çağıran,maç sonunda aslanlar gibi top oynamış ama hakemleri maalesef bu defa yenememiş topçularına fırça atan başkan;O yumruğunu zamanında TÜPÇÜNÜN MASASINA vursaydın bunlar gelmezdi başımıza.
çağlar 5 yıl önce
yeter artık lan yeter hakkımızı savunamıyorsanız defolun gidin neden korkuyorsunuz gücünüz topçulara yetiyor değil mi
ömer 5 yıl önce
fıkret orman defol gıt.bu senede 3.yuz.sampıyonluk gıttı.bız cok oncelerı soylemıstık orman varken sampıyonluk ve başarı gelmez dıye.
tımur 5 yıl önce
yeter orman herıfı yeter .parasız güçsüz başkan ıstemıyoruz.defol gıt.
tekin 5 yıl önce
düş yakamızdan fikret.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın