Fikret Orman:

Fikret Orman, "Sayın Aziz Yıldırım'la birlikte Ankara'ya gidip, statların tapusunu istediğimizi söyleyeceğiz. Parası da neyse ödeyeceğiz" dedi

Fikret Orman:

Gazetelerin ekonomi servisi yöneticileriyle bir araya gelen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Stadı, bazı takımlar gibi devlet veya belediye desteği ile yapmadıklarını belirten Orman, "Vodafone Arena kulübün kaynakları ile inşa ediliyor. Stada gelen millet, parayı harcayan millet ama biz devlete pay ödüyoruz. Ben ve Sayın Aziz Yıldırım Ankara'ya gidip, statların tapusunu isteyeceğiz. Parası neyse ödeyeceğiz. Stadın sponsor gelirlerinden yüzde 25'ini Spor Genel Müdürlüğü'ne veriyoruz. Tapuyu alıp, bu parayı ödemekten kurtulmak istiyoruz" diye konuştu. Fikret Orman, G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın, "Mali durumumuz, Beşiktaş ve diğer kulüplerden daha iyi" sözlerini etik bulmadığını da dile getirdi.
Sosa yine yedek
Bursaspor maçında sonradan oyuna girip, Olcay'ın attığı galibiyet golünün asistini yapan Sosa'nın, bugünkü Eskişehirspor maçında da yedek soyunacağı öğrenildi. Bilic'in kondisyon eksiği olan Arjantinli yıldızı, gidişata göre oyuna alacağı ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
okan b.
okan b. - 4 yıl Önce

bu konuda sonuna kadar arkandayız fikret başkan..

bülent
bülent - 4 yıl Önce

O arsaya gücün yetermi. Aziz hangi yüzle tayipin yanina cikacak. Birakin kartal bakisi böyle habercilik mi olur

akın
akın - 4 yıl Önce

yav he he!
tapuyu alacakmış. marketten ekmek mi alıyorsunuz? dünyanın en güzel yerinde ki stadı, zaten bizden almak istiyorlar, birde satacaklar he? ben başkanın böyle birşey dediğini sanmam.

Irlanda
Irlanda - 4 yıl Önce

Zaten stadi biz yapiyoruz arazinin tapusunuda almamiz gerekiyo olursa buyuk bir is olur