Fikret Orman, Güneş'e sahip çıktı

Beşiktaş’ın Atiker Konyaspor karşısında elde ettiği 3-2’lik galibiyete rağmen tribünlerde bazı taraftarların tepkisini çeken Teknik Direktör Şenol Güneş’e, Başkan Fikret Orman kol kanat gerdi.

GÜNDEM 12.03.2019, 09:14 14.03.2019, 09:34
420

 Kritik galibiyet için futbolcuları kutlayan Fikret Orman’ın, Şenol Güneş ile yaptığı görüşmede ise sezon sonu Şampiyonlar Ligi hedefine ulaşılması için yönetim olarak takıma maddi ve manevi tüm desteğin verileceğini söylediği öğrenildi. Siyah-beyazlı kulübün patronunun, Güneş’e tribünden gelen tepkiler karşısında üzülmemesini, Beşiktaş ile yolların ayrılacağı günün, sezon sonu olduğunu tekrarladığı da ifade edildi.

Takımdaki gecikmiş ödemeleri çözmek için bir süredir yoğun çaba harcadığını ve bunun için yurt dışına çıkacağını bildiren Fikret Orman’ın, başta Japon şirketleri olmak üzere birçok yabancı şirketle sponsorluk için görüştüğü aktarıldı. Kagawa’nın transferiyle birlikte Japon firmalarıyla temasa geçecek olan yönetimin, milli arada oyuncuların bazı birikmiş alacaklarını ödeyeceği iddia edildi. 

Beşiktaş’ın en kötü ihtimalle ikinci olması için çaba sarf eden Başkan Orman’ın yakın çevresiyle yaptığı sohbette ise “Bu takım iyi futbol oynuyor, goller atıyor. Evet, bazı şanssızlıklar yaşıyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde ön elemeler oynasak bile eleyebileceğimiz takımlarla eşleşebiliriz. Devler Ligi’ne girebilirsek çok önemli bir gelir kaynağı yaratmış oluruz. Durum böyleyken Şenol Güneş’in gitmesini niye isteyeyim? Ben mukavele bitmeden hoca göndermeye sıcak bakmıyorum” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Skorer / Serdar Sarıdağ

Yorumlar (2)
Zehni korkmaz bjk 2 yıl önce
Sayın orman bu kacıncı bu sosyal medyada söyledım. Orman başkan ikeri ğörmek arkadaki bıraktıgın eser anılarınla ilerıyı daha rahat förmen. Sorarım habu yönetımınle ne yola cıkılır nede bı karar alinir. Yönetım bır başkanın aynasıdır. Başkan ayrı yönetımın içerısınde eyerki catlak olursa verdıyım örnek yapamassın bu durumların oluşuda son iki yılın eserı bu vular olması bundan 3 yıl öncesı türkıyenın barco suyda yedeklerı dahı liğ üstü bır takımdı bu kuculme cok agır paturaya bu eseri o kıymetli takımı sen yönetım yatırım hamlelerıyle oluştu başkan yönetım tek agızdı iş yapanlardı bjk ye gönül verenlerdı eleştırıyorum çünkü şimdiki yönetımde bu bjk kalkındırma V. B yok. Hep yıkım sahadakı hareket yönetımın aynasıdır. Barca sı dönemı oyuncular sahaya cıkarken bahar kuzuları gıbı cıkardılar oyundan zefk olarak oynuyordular. Şimdide sankı dayak yemişler gıbı yuzlerı asık renklerı soluk bu hal bjk yı anlatıyor. Başkan son iki yıldır ıpın ucunu kacırsınız selamlar
Sermet 2 yıl önce
Defol git.Adaylığını koyma yüzsüz herif.Birde utanmadan Başkanlığa aday olwcakmış