Fikret Orman'dan milli takım açıklaması..!!

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Milli Takım hocalığı için Şenol Güneş iddialarının çıkması üzerine, resmi siteden bir açıklama yaptı.

GÜNDEM 26.07.2017, 19:59 27.07.2017, 12:27 kartalbakışı.com
1130

Kulüpten yayınlanan açıklama şu şekilde:

"Şenol Güneş gibi kamuoyu tarafından da başarıları taktir edilen, 2002'de Dünya 3'üncüsü yaptığı Milli Takım için çözüm odağı görülen bir teknik direktöre sahip olduğumuz için mutluyuz..

Ancak iki yıldır üstüste şampiyonluk yaşadığımız Şenol Güneş hocamızla bundan sonra da birlikte nice zaferler yaşamak düşüncesindeyiz.

Kamuoyunda Milli Takım için Şenol Güneş isminin ilk akla gelmesini anlaşılabilir buluyorum.

Ancak Beşiktaş takımının, camiasını ve taraftarının huzurunu bozacak sanal bir gündemin oluşturulmasını da yanlış bulurum, karşı çıkarım.

Şenol Güneş, "Olmayacak duaya amin demektir."

Beşiktaş olarak yeni sözleşme uzattığımız Şenol hocamızla ilgili tavrımız nettir.

Beşiktaş'ın ne kadar başarılı olmasını istiyorsak, bir o kadar da A Milli Takım'ın başarılı olmasını ve 2018 Dünya Kupası'nda olmasını bütün kalbimizle arzu ederiz."

Fikret Orman

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Yorumlar (1)
Htp 3 yıl önce
1.Sınıf bir duruş,bunun gercekleşmesine ağzı sulanan kişilerin oluşturmaya çalıştıkları gündem; bu kişlerin ne kadar çaresiz olduklarını gösteriyor.Ama daha gündem oluşmadan direk bir reaksiyonla son koyan başkan, aslında beşiktaşın neden en başarılı kulüp olduğunun da ufak bir göstergesı.